Přejít na výpis diskuzí

Brandon Lee

OSOBNOST 31.12.2006 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ..........

    Nádhernej chlap, je ho moc moc velká škoda...na jedné z těch černobílých fotek je fakt úžesně *14*
  • Vrána

    Ahojky lidi konečně stránky na kterých sem našla pár foteček mého milovaného Brandona Lee..film Vrána sem viděla před nedávnem a úplně šíleným způsobem mě dostal...hlavně Brandon má charisma jaké se jen tak nevidí...škoda že se stávaj takovýhle věci..celý tento fenomén okolo tohoto kultovního filmu je moje srdcová záležitost..znám holku co má přes celý záda vytetovanou Vránu...co k tomu víc říct nádhernej chlap teď už bohužel legenda a smysluplnej film který ukončil jeho kariéru.. *14*
    • Re: Vrána

      Film Vrána je fakt nááádhernej...Je pravda, že Brandon má obrovské charisma (jako jeho táta a zdědil po něm nadání, kterých měl Bruce dost)a už jenom od pohledu se mi líbil...Nejdříve jsem o tom zaslechla v televizi, ale moc pozornosti jsem tomu nedávala.postila jsem si ten film a koukla na druhou stranu toho obalu a čtu, že tragicky zemřel při natáčení...Úplně jsem se z toho nemohla vzpamatovat, ještě jsem si vzpomněla co jsem slyšela v televizi(jko že ten film je prokletej)...mno a včera jsem se koukala jestli nejsou další díly a oni sou dokonce 4...no to sem se mohla zcvoknout!!!A dneska jsem zjistila, že je to syn Bruce Leeho a že umřel rok před mím narozením...mno plostě, klidně bych si šla do toho filmu zahrát...já tyhle věci miluju, tyhle záhady a na tu kletbu i věřím...prostě ten film mi dává nádhernej pocit. Pocit, že tak to bejt mělo a tak to prostě bude a nikdo s tim nic nenadělá...ten film je suprovej a nevim jak to vyjádřit, ale vždy a pokaždý se do něho vžiju a jsem jakoby psychycky zároveň nabitá a zároveň vybitá....mno jednoznačně je to supr člověk a supr film... *14* *14*
  • vrána

    zrovna včera sem se koukala na film vrána mamka to domu pritahla jak se kupujou ted ty dvd s casakama a tak a mamka koukej a já hmm a ten sem se koukala co tam vsechno je za filmy a koukam a vrana a juuu a hned sem ji bezela zapnout..videla sem jeno vrana pekelný kněz a ta se mi taky moc libi,ale tahle me proste dostala a rekla sem si ze si o tom herci neco najdu a pak když sem zjistila že je mrtvej tak je mi z toho tak nak divne a sem smutna chudak malej *9* já si myslim,že kdyby žil že by byl ještě lepčí než nákej Johnny Depp..je ho škoda kdyby ten film nenatacel jeste by zil *9* *14* *14* *14*
    • Re: vrána

      Mno ono jestli jsi nejdřív viděla pekelnýho kněze, tak se pro tebe musel Brandon stát modlou, protože pekelný kněz je s prominutím sračka 1. třídy. To už nemá s původní vránou, jak ji napsal J. O´Barr nic společného. Jde to popořádě od jedničky s Brandonem a ke čtyřce z kopce...2 a 3 ještě jdou, ale pekelný kvěz je totální propadák...Ale prá má být 5tka, tak jsem zvědavý :)
  • Nej...

    Brendon Lee byl a stále je(alespoň pro mě) jedním z nejlepších herců v historii. A vrána je naprosto podmanivý film, já bych ho mohl sledovat pořád. Brendon Lee forever...
    • Re: Nej...

      Mám dokonce dojem že je lepší ve všech ohledech než jeho otec (kromě umění boje,samozřejmě) *5*
  • Brandon:*

    Ahojky,film Vrána mám doma a musím říct,že je to kráásnej a romantickej film!! Brandon Lee měl život před sebou.. škoda a to velká,že takle přišel o život *9* A chtěla jsem se zeptat,nevíte někdo,kdo dotočil konec filmu Vrána?:o) Předem děkuju za odpověď:)
    • Re: Brandon:*

      Je škoda že zemřel,to bez diskuze,ale?:škoda že takhle zemřel.???to je pitomost,postřelen při natáčení posledního jeho filmu.Kdyby zemřel jinak,možná by ten film ani nebyl tak obdivovanej. *16*
      • Re: Re: Brandon:*

        Já nevím, já jsem se to třeba dověděl až po jeho shlednutí...A vlastně nejdřív jsem viděl The Crow 3 a teprve pak jedničku a stále u mne vyhrává...NEvím, taky jsem takové názory slyšel a neodsuzuju je,ale myslím si, že by ten film byl výborný i tak, podívej se na jiné komixové postavy, žádný jiný film nemá takovou tmosféru. U vrány šlo o to, co cítil J. O´Barr (autor knihy), takže to blo takové celé potemělé, ale teď jde ve filmech jen o efekty...Tak si to teda zase myslím já :)
      • Re: Re: Brandon:*

        Nemyslim si, že kdyby se to nestalo, nebyl by ten film tak slavnej, protože ten film, na svojí dobu a nejen na svou je opravdu dobrý. Skloubit ponurou atmosféru záhrobníka s tragikomickou maskou mima...s násilím a romantikou tak, aby to ve filmu nerušilo a nevypadalo chaoticky je opravdu umění. vlastně už jenom natočit film podle komiksu má něco do sebe.
        A podle mě je náhodou docela zamyšlení hodný, že zemřel při své profesy takovou "náhodou"...už jen proto, že jeho otec taky nezemřel zrovna přirozenou smrtí a i kolem komiksu i filmu vrána se motá hodně podivných událostí...
    • edguy2008

      Re: Brandon:*

      Ahoj,dočetla jsem se na netu,že některé role za něj dotočil CHAD STAHELSKI a JEFF CADIENTE... *7* *3* Tak snad je to pravda...
      • edguy2008

        Re: Re: Brandon:*

        Pardon překlep...scény... *1*
    • Re: Brandon:*

      Bylo to jen pár scén a dotočil to dablér, ale jméno jsem nikde nenašel, tak fakt netušim. Sorry:-( PS: Dnes by měl Brendon narozeniny, tak na něho všichni zavzpomínejte.
    • Re: Brandon:*

      Bylo to jen pár scén a dotočil to dablér, ale jméno jsem nikde nenašel, tak fakt netušim. Sorry:-(
      • Re: Re: Brandon:*

        Mě vadí že nikdy nebyl zveřejněn záběr ostré střelby.
        • Re: Re: Re: Brandon:*

          protože není. Záběr byl na funboye, teprve, když se řeklo, klapka-konec se zjistilo, že Brandon pořád leží, takže asi přímo záběr, jak je postřelenej není...
        • thecrow

          Re: Re: Re: Brandon:*

          Okamžitě po tom co se to stalo, tak záznam té scény zničili, takže neni co zveřejnit.
      • Re: Re: Brandon:*

        To je v poho stejně děkuju *4*
  • Vrána

    I love Brandon Lee
    Vránu jsem si na první skouknutí zamilovala
    naprosto dokonalý v vráně ,neuvěřitelný
    škoda že je mrtvý moc mě to mrzí
    nabrečela jsem se u toho filmu i nad jeho fotkami
    i když zemřel tři roky před mím narozením
    je mi jedno nádherný ♥
    R.I.P. Brandon Lee ♥
    I ♥ YOU
  • osud ?

    Je toto snad osud ? Zemřel podobně mlád jako jeho tatík. Neskutečná tragédie
  • Vrána - dokončení

    Zbytek filmu byl dotočen s jiným hercem a pak byla digitálně nanesena podoba Brandona. Vzhledem k tomu, že ve spoustě scén byl pomalován, tak toho nebylo zas tak moc.
  • Lasser mission 1989

    ...a ještě Lasser mission je z r. 1989.
  • ???

    A kam se podel ve filmografii film "Deditstvi vasne" ... *9*
    • Re: ???

      pravda taky se divím *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit