Přejít na výpis diskuzí

Brandon Lee

OSOBNOST 31.12.2006 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Brandon Lee

    myslím si,že svámi souhlasím,že Brandon Lee byl opravdu borec a né jen to byl to velmi simpatycký člověk,který si smrt nezasloužil a ikdyž se říká,že mají v rodině nějakou kledbu tak si myslím,že za tou smrtí nikdo určitě stál a žádná kledba to nebyla *16* *16*
    • Re: Brandon Lee

      No... možná ta jeho smrt nebyla náhoda, každopádně natáčení, jak je známo, sebou bohužel neslo mnoho nehod... Brandon nám bude chybět... to je jasný... A především těm co viděli Vránu... Těm obzvlášť...
      • Re: Re: Brandon Lee

        já jsem se zamilovala *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Brandon Lee

      A co ti takhle říká naučit se česky???
      • Re: Re: Brandon Lee

        Třeba je na něm nějaká "kledba" co ta mu brání psát korektně v souladu s pravidly českého pravopisu *3*
  • BRUCE LEE A RRANDON LEE

    Je to hrozné, jak otec tak syn, a proto si říkám, že v tom je něco víc, než jen závist a nenávist lidí. Snad osud? I když na ten nějak nevěřím. Moc se mi líbil Brandon Lee v mých cca 15-ti letech, proto jsem se na něj chtěla podívat a zavzpomínat. Jeho otce zase měl rád můj otec a bratr. *9*
  • Brandon Lee mohl být stejnou legendou jako jeho otec vždycky jsem odivoval filmy Bruce Lee a u Brandonových filmů jsem taky napjatě zíral jak skvěle ovládá bojová umění nic méně styl jeet kune do které sám Bruce vymyslel je dobrý rozvoj pro čínské kung fu v mém srdci však oba žijí dál jak Bruce tak i Brandon je jich strašlivá škoda oni mě motivovali k tomu abych se učil bojová umění
  • Vrána

    Film vrána je jeden z nejlepších, co jsem kdy viděla. Je to jako kdyby Brandon Lee natočil film o svém vlastním osudu,kdo ví,jestli jeho smrt byla pouhá náhoda??? Jinak Bruce Lee byl samozřejmě taky borec, ale nevím, proč se tu všichno rozčilují, že se tu na něj zapomnělo,tohle je zkrátka diskuze o Brandonovi a tak sem neplet´te jeho tátu.
    *13*
  • Smutný osud

    ahoj všem fanouškům Bruce a Brandona Lee. Já jsem se do Brandona zaláskovala,když jsem byla ještě teenager,a sice ihned jak jsem poprvé viděla film Rychlý jako blesk a taky "Kung-fu The movie" - ostatní jeho snímky jsou samozřejmě super, ale mě nejvíc zaujaly tyto :-) Vlastně se mi s ním líbilo hodně filmů.Po jeho smrti se rozšířila debata o tom, zda za jeho smrt nemůže opět čínská mafie? Zemřel přesně 20 let po svém otci a taky za zvláštních okolností...Zkrátka velmi smutný příběh,ale jak se pravý: "toho koho milujeme,zůstane v našich srdcí" i když se v jednom článku říká "koho Bohové milují,ten umírá mlád".
  • Brandon Lee

    Teď v sobotu dávali film Bruce Lee. Moc se mi líbil ale ten herec co ho hrál se jmenovat J. S. Lee nebyl to náhodou jeho vnuk nebo kdo to byl. Nevíte jestli měl brandon Lee syna???
  • Brandon Lee

    Krásnej chlap...
  • brandon

    teď nedávno jsem si koupila film Vrána...už dřív jsem o něm hodně slyšela, ale protože je starší, nemohla jsem ho sehnat...
    je to jediný film který jsem s Brandonem viděla...film byl dobrý, ale nejvíc mě zaujalo Brandonovo interview, které bylo přidáno do bonusů, ve kterém otevřeně mluvil o smrti...běhal mi z toho mráz po zádech...přišlo mi jako by něco tušil...když zemře někdo tak nadaný jako on je to vždycky velká škoda...u Brandona to platí dvojnásobně...
    • Re: brandon

      Dostalo mě, jak řekl, že: "Protože nevíme, kdy přesně zemřeme, považujeme život za nevyčerpatelnou studnu." Je to dost zvláštní, když zanedlouho... *9*
      • Re: Re: brandon

        napadlo někoho někdy že on sám pokoušel osud...právě proto co sám pár dní před smrtí řekl...
  • Brandon Lee))

    nedávno jsem viděla film Vrána a musím říct že to je fakt dobrej film *1* ale taky dost smutnej *9* hlavně teda ten konec....škoda že Brandon Lee už není... měl toho ještě hodně před sebou... *9* *4*
  • jeho táta

    jeho táta je japonec????to sem nevedela
    • Re: jeho táta

      ja to vedela by lto nejlepsi herec *4*
    • Re: jeho táta

      Jeho tata byl činan
    • Re: jeho táta

      jo byl to frajer dobrej člověk to mu šlo vidět na očích škoda že umřel tak mladej
    • Re: jeho táta

      jeho táta neni japonec ale byl to číňan a jmenoval se Bruce Lee *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit