Přejít na výpis diskuzí

Brandon Lee

OSOBNOST 31.12.2006 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vzpomínky na Brandona

    Jsem ráda,že Brandon s námi stále je a bude.Když se ta tragédie stala,narodilo se mi třetí dítě.Na film jsem šla do kina hned,jak se k nám dostal,prožívala jsem to,jako blázen.Dopisovala jsem si přes časopisy s jeho fanouškama,mám doma snad vše,co se tenkrát dalo sehnat.Díky netu máme teď všichni možnost si ho stále připomínat.Nejsem asi jediná,kdo Brandona miluje,byl to jedinečný člověk,nádherný a dobrý.Je ho velká škoda,měl těsně před svatbou s Lizou,škoda,že nečekala jeho dítě,zbylo by nám po něm aspoň jeho dítě.Vránu znám zpaměti a jen ztěží poznám,ve kterých scénách je dablér.Zdravím všechny,kdo mají Brandona rádi.
    • Re: Vzpomínky na Brandona

      Ahoj človíčku !

      Prosím tě z celého srdíčka o pár
      foteček kde je nádherný Brandon Lee *4*
      Ráda bych jsem si s tebou popovídala
      moc informací o Brandovi nemám.

      Ahoj Katka *4*
    • Re: Vzpomínky na Brandona

      Jeho snúbenica sa volá Eliza Hutton
      http://en.wikipedia.org/wik i/Brandon_Lee tu je dôkaz. A myslím ,že nemusíme o tom hovoriť kto bol jeho otec. Jeho otec Bruce veril na osud.
    • Re: Vzpomínky na Brandona

      Elize
      • Re: Re: Vzpomínky na Brandona

        Samozřejmě Elize,ale říkali jí Liza a v článkách tak o ní psali...
    • Re: Vzpomínky na Brandona

      nádherně řečeno...musím přiznat, že nejsem žádná zamilovaná fanynka Brandona, ale to, co se stalo je mi upřímně líto a souhlasím s tím, že je ho škoda, mohl se dostat hodně daleko.
    • thecrow

      Re: Vzpomínky na Brandona

      Krásná slova, mockrát za ně dík. Brendon Lee forever...
  • VRÁNA 1993

    Chci požádat toho,kdo se stará o tyto stránky,aby u filmu VRÁNA ve filmografii přepsal rok. Je z roku 1993.
  • Brandon?

    Nevím, jak to zde chodí s fotkama, jen chci ostatní upozornit, že na některých fotkách není Brandon Lee. Ve fotogalerii jsem narazila na Brendana Frasera..
  • filmy

    Chtěla bych mít všechny filmy s Brandonem, už mám samozřejmě Vránu, pak Zúčtování v malém Tokiu a Rychlý jako blesk...ale nemůžu nikde sehnat Laserovou misi ani Dědictví vášně, nikde to není ani ke stažení ani ke koupení.. *9* *9* *9* *9* *9* prohledala jsem snad už všechno,neví prosím někdo kde by se ty filmy dali sehnat, nebo nemáte je někdo? Prosííííííííííííííííím
    • Re: filmy

      Ahoj, oba filmy si můžes stáhnout na www.czshare.com, stačí zadat do vyhledávače pepik4300, nebo prostě Brandon Lee. Já zase hledám jeho první film, kung-fu movie. Jo a ta laserová mise je v angličtině a ještě jsem na ni nesehnel titulky, takže kdybys ty je sehnala, tak mi je pls pošli na mejla, jo. Děkuju
    • Re: filmy

      Ahoj,mám na VHS Lasserovou misy,tak se třeba domluvíme. Můj mail - tatjana.m@seznam.cz, nebo tel. 723653795.
  • The Crow

    Ja som počul že Brandon Lee vôbec nezahynul vo filme Vrana ale v snímke Dav takže podla mňa on tú Vranu dokončil.
    • ty si ale no on umřel ve vráne !!!!
    • Re: The Crow

      ta to jsi počul špatně protože Brandon Lee zemřel pro natáčení filmu The Crow ;)
    • Re: The Crow

      Zomrel počas natáčania Vrany lebo ten film mu je venovaný.Jemu a Elize jeho snúbenici .
    • Re: The Crow

      Nedotočil po té scéně co ho zastřelily se nezvedl a najednou se zjistilo že to byli stý náboje a na místě zemřel.režisér chtěl zrušit celý film ale rodina Brandna chtěla aby se ten film dotočil a tak ho zastoupil někdo. Ta scéna kdy ho postřelily se točila znovu.
      • Re: Re: The Crow

        ne nekdo ale jeho dvojnik:Speciálními efekty byla na dvojníka přenesena Brandonova tvář.
    • Re: The Crow

      Nedokončil, byl postřelen v jedné z posledoních scín, jak je u Funboye v tom pokoji, on ho nejdřív střelí do ruky a pak je ten výsttřel, kterej musel být sestřihaný...Zemřel při tom filmu, nebo tedy až v nemocnici, ale na následy tohohle postřelení.
  • Fotka

    Existuje fotka kde leží zraněný Brandon Lee a obličej má celý od krve.Fotografie skutečně existuje.Běhá z toho mráz po zádech.
    • Re: Fotka

      a kde ji najdu?
      • A kde najdu tu fotku,jak je tam celej zkrvavenej??
  • RAPID FIRE..

    *9* PROC MUSEL ODEJIT JAKO JEHO OTEC *9*
  • ÚMRTÍ

    Umřel půl hodiny předtím, než jsem se já narodil..
  • Nechápu, jak ten film dotočili...
  • Smrt si nevybírá. Ví ale někdo,proč prve bere to nejlepší, co nám svět dal?!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit