Přejít na výpis diskuzí

Brandon Lee

OSOBNOST 31.12.2006 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • beztak je to nej borec ze vsech
  • Brandon:-*

    Skvělý herec,krásný chlap,úžasný člověk...Škoda,že těch titulů na svém kontu nemohl mít více *9* ale přesto je SKVĚLÝ!!!
  • koukam na vranu

    koukame na vranu tak jsme se sli sem podivat a je nam ho strasne lito doufame ze ten kdo ho zabil tak si to odpokal *13*
    • Re: koukam na vranu

      Byla to nehoda. Zastřelil ho Fan Boy (Michael Massee). Nikdy nebyl obviněn. Vlastně ani nebylo proč. Ale je to obrovská škoda, Brendon byl vinikající herec.
  • Brandon

    Brandon umřel když mi byly dva roky, škoda, že zemřel byl to nadanej herec a mohl být ještě lepší
  • vsimla jsem si že by před dvěma dny oslavil 47 narozeniny doufam že nejsem jedina ktera si vzpoměla pozdě ale přece
  • Videl som jeden dokument,o Bruce Lee kde ukazovali na konci Brandona a to jeho záhadné úmrtie. Bolo to v českom dabingu, kde vravel že v akom filme Brandon zahynul,a bolo tam jasne povedané že to bol film Dav o Vrane tam nepadlo ani jediné slovo a ani žiadne zábery z filmu Vrana. čo bolo aj mne zvláštne, že prečo by to potom zvalili, na Michaela Masse teda Funboya, čo by bolo dosť od veci. Jedine ak si zahral aj v tom filme Dav a tam sa to stalo. Možno že Brandon točil súčasne dva filmy zároven aj ten Dav v ktorom zahynul, a potom sa už dotočila iba Vrana s iným hercom, dvojníkom.
  • Nikdo nikdy nepřekoná jeho otce Bruce. Byl to ojedinělý talent na světě.
    • nikdo se nesnažil

      nikdo se o to podle mě ani nesnažil - myslím překonat Bruce. Je logické, že jeho syn jen pokračoval v tom, k čemu ho Bruce od mala vedl...
  • Brandon vs Bruce

    Proč je pořád porovnáváte? Ok, Bruce byl skvělý, asi jeden z nejlepších, proto ty dva srovnávat je dost nefér... *16* *13*
  • Immortel

    I když zemřel,tak ho budu brát za nesmrtelného.
  • Shadows

    Ten kdo zabil Brandona,musí být jednou také zabit. Ten vrah musí pykat za to,připravil svět o tak skvělého člověka,jako byl Brandon. *16*
    • Re: Shadows

      Ty asi nejsi normální když přeješ smrt člověku který dostal do ruky rekvizitu a prostě dělal svou práci.Může za to ten kdo jí ostře nabil.Víš jak se musí cítit....
      • Re: Re: Shadows

        on přece nenapsal,že přeje smrt člověku,který na Brandona vystřelil, nýbrž tomu,kdo jej zabil (tedy tomu,kdo to připravil vraždu),protože jen ten musí být považován za viníka!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit