Přejít na výpis diskuzí

Camilla Belle

OSOBNOST 12.3.2008 
63 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kirushka97
    Všechno nejlepší!
    Ona je nádherná :O
  • Breakaway

    Ahoj, prosim vás kde bych mohla stahnout Breakaway?Na "ulož to" jsem to nenašla
  • Cam B

    Panebože, to jsou fajný komentáře dobrejch závistivejch ubožaček =oD (mám na mysli ty, co jsou proti Kami)
  • Camilla Belle

    Milé dámy,
    já si teda myslim, že je Camilla krásná a výborná herečka.To,že ji nesnášíte kvůli Joeovi neznamená,že je špatná herečka.Já jí jako osobu soudit nebudu,neb ji neznám,ale vy byste se měly radši zklidnit,protože ať už je Taylor Swift lepší než Camilla Belle nebo ne,je jedno, protože vás by stejně nechtěl... jste jen uječené bláznivé fanynky,navíc takový slepice...?No,to by si teda s váma dal ranec...! =)
    Takže bych to radši nechal být,bude to lepší... děkuji =)
  • Camilla

    Camilla Belle je skvělá herečka viděl jsem ji v 10 000 B.C., Push a Na lince je vrah a je úplně super a to její obočí a oči jsou okouzlující snad si to tak nechá je úplně okouzlující *14* *14* *14* *14*
  • bléééééééé

    No fůůj!!Ta je tak hnusná!!To její obočí je děs!!Prostě hrůza sama!!
    • Re: bléééééééé

      Hsusná?????????? Camilla belle je nejkrásnější herečka na světě je jak andílek *4*
      • derrickbarry

        Re: Re: bléééééééé

        vypadá na 45 let !!!!! *15*
  • jely

    Je to Ferdascova..

    ...milenka!
  • Who are we?

    Hi Cam...
    Who are you?
    I know this question. COW...haha.....COAT..haha .. carcass...haha.
    NO oh NO you are only big BITCH.

    Kiss me my bottom. =D =D =D
    With love The Jonas Brothers fan. *1*
  • xD

    omg děvčata... *1* tak tahle diskuze byla vážně úžasná, 5 stran o tom samém!! Jak už někdo psal, tady je diskuze o ní jako herečce a ne o tom, jak chodí nebo nechodí s Joem z JB! xD Z toho sem vážně umírala... Některý z vás jsou jak posedlý

    Jinak Camillu jsem teď viděla ve filmu 10,000 BC - úžasný, doporučuju!!! *14* *5*
    • v.e.r.k.a

      Re: xD

      jj bezva film je to koukám se na něj skoro každej den *1* a Camilla je super herečka
      • Re: Re: xD

        A ty její oči v 10 000 B.C. josu krásné (čočky) ale škoda že jí je dali ty její pravé jsou ještě krásnější *14* *14*
  • Camilla a Robert

    Ahoj,někde jsem četla,že Camilla chodí s Robertem pattinsonem,to je asi kravina,což?mějte se,paaa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit