Přejít na výpis diskuzí

Camilla Belle

OSOBNOST 12.3.2008 
63 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • iloveeemiley

    wowwwwwww

    *14* *14* *14* ona chodi s joem jonasem ,slusnej ulovek joe je fakt dobrej *1* *1* *1* poznali se pry pri nataceni klipu LOvebug jestli to znate *1* *1* *1* ?
  • jajinkas

    Trapas

    *15* Hej holky koukám,že posuzujete člověka jen kvůli tomu s kým chodí? OMG! Jste fakt ťululum! Možná je starší,ale taky jste chodili s mladším klukem na tom nic není a navíc Camilla je skvělá HEREČKA! A vy nedělejte vědu z toho,že chodí s Joem,je to jako kdyby Bill z TH chodil s nějakou herečkou,která by byla starší a taky by vám to "vadilo",protože TH-mánie a JB-mánie brzo zase přejde.Jen se modlit holky! *3*
    A přece platí přísloví "Láska roste v každým věku.." :)
    • Re: Trapas

      omg nechápu jak někdo může kecat takový kraviny :D můj názor znáš je někde nahoře neměla jsem ji ráda a nikdy mít nebude nejd ejen o Joea...
  • ne

    Co si tady na ní otvíráte hubu!?
    Camilla je pro mě nejkrásnější baba na světě a určitě by jste o ní mluvili jinak, kdyby nechodila s vaším idolem..protože stejně tak jako vy,jsem už dlouhá léta zabouchlej já do ní měl jsem štěstí jí na jednom fil. festivalu vidět.Takže klid-stejně tyhle věci okolo něj vy neovlivníte.
    • Re: ne

      haha můj názor by to nezměnilo měla jsem totiž úplně stejnou možnost ji vydět a to ještě z mím "idolem" nechodila :D ona je shit
    • kate23

      Camilla

      Souhlasím s tebou. Já se jen podívám na tuhle diskuzi a je mi špatně, ale z vás. Vy si snad myslíte,že se někdy doopravdy dostanete za Jonas Brothers a oni se do vás zamilujou? Jste tak blbý? A jste tak blbý že byjste si kvůli tomu že s ním chodí vzaly život? Asi jo. Mně se docela líbí a nezávidtě jí. Copak ji znáte? jam můžete vědět jestli je dobrá nebo špatná?Mně nevadí. Ale jestli chcete žít v pohádkovém světě a myslet si že si pro vás jednou Jonas Brothers přijedou na bílém koni. Prosím.
  • jste krávy

    Zaprvý...tři roky nejsou zas takovej rozdíl a staře určitě nevypadá, spíš naopak..je moc hezká.Pouhá závist z vaší strany.Zadruhý..dyť je to blbeček,nechápu co na něm vidíte...vzpamatujte se prosím vás..už dlouho sem se tolik nenasmála nad tak blbýma kecama..vlatně popravdě je mi vás fakt líto, takový problémy bych taky chtěla mít. Páchat sebevraždu kvůli někomu koho neznátě a ještě když je to takovej vocas? To doufám nemyslíte vážně!!!! Puberťačky!!!...už fakt nemám slov..toto asi nikdy nepochopím..ať vás to co nejrychlejc přejde
    • millillka

      Re: jste krávy

      A co ty? ty nemas nejakyho oblibeneho zpevaka nebo herce? A nejsi z neho uplne blba? tak to bych teda chtela videt.....nebo uz z toho vyrostla ale my jsme jeste bubertacky tak nas nech....Prosím *3*....Je hezká ale na nejakych fotkach vypada starsi...a k nemu se moc nehodi...Vypada proste je oproti nemu starsi ale ne jako vekove ale spis vzhledove....
      • Re: Re: jste krávy

        Samozřejmě že mám oblíbený herce, zpěváky atd...ale určitě kvůli tomu, že s někým chodí, nehodlám páchat sebevraždu..to mě na tom nejvíc šokuje. Já se taky pořád řadím mezi puberťačky, ale psát takový žvásty nemám zapotřebí. Zkuste se zamyslet nad tím, co je tady napsaný..vždyť to není normální
  • rogue

    A ještě něco...

    náhodou jsem viděla pár filmů s Camillou a podle mě je dobrá herečka! Třeba takovej film Generace X, kterému nesahá žádný Twilight ani po kotníky, protože zajímavý film, ve kterém sice nehrajou krásní herci, ale aspoň je realný a o něčem.
  • Achjooooo

    ahoj.achjo jakto že s ni chodí?to snad není možny jako...asi dobre znate ten pocit když mate Joea radi...a on o vas vubec nevi že existujete.....me to stve.....ale co nadelam...nic.... *9* *9*
  • Já sem z vás po....

    No tě prsk! *1* Holky, chováte se jako pipinky, které žijou jen světem médií místo toho, aby si stály pevně nohama na zemi a našly si nějakého normálního kluka. Tohle hraničí s magořinou. Jasně, poslouchejte Jonas Brother, ať se vám kluci líbí i vzhledově, ale nechovejte se jak blázni.

    A KDYBY MĚL JOE RÁD TU TAYLOR, TAK BY JÍ KVŮLI CAMILLE JEN TAK NEOPUSTIL *3*

    AMEN
  • Tak to ani omylem!!!

    Děvčata, Joe dost inteligentní a rozumný na to, aby si vybral svojí holku sám. A když je s Camillou štastný,tak mu to přeju a stejně s tím my nic neuděláme. Ikdyž se nám nelíbí. Jo a stejně se asík časem rozejdou, nemyslím si že by si jí Joe chtěl vzít. Takže klid. On bude zasejc časem volný.

    Ale že by si za partnerku vybral kohokoli z vás, tak to ani omylem!!! Uječenou žárlivou faninku *15* , No to by to teda schytal.................... *15* Děvčata zamyslete se nad sebou *1*
  • Hm......

    Hm...hej ja newim Camillu vube neznam ani zeden film jsem s ni nevidela musim rict ze je fakt pekna no a to ze chodi s joem to je jejich vec sice jeslti je pravda to ze se Cam posmiva Joovym fanouškou ze chcou podpis takje blbá xD... ale jinak myslim ze udje mno x)) *7*
  • jely

    Je to Ferdascova..

    ...milenka!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit