Přejít na výpis diskuzí

Charlie Hunnam

OSOBNOST 31.12.2006 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Charlie se mi jako Christian Grey líbí, obličej na to určitě má a o postavě nemluvě *3* navíc nepostrádá mužnost, takže si ho dobře umím představit jako dominantního Christiana, který má ale i něžné stránky *4* Matt Bomer je taky pěknej chlap, ale je to mnohem jemnější typ, možná až s holčičími rysy, což v knihe Christian není. Všichni se nechali unést na té vlně, co proběhla internetem, kdy hlavní hrdiny Šedi představovali Matt Bomer a Alexis Bledel, což byla asi chyba. Alexis je taky krásná herečka, ale jaksi si ji moc neumím představit ve scénách z herny, působí sice nevinně, ale až dětsky (to ta role v Gilmorových děvčatech). Ovšem to se můžeme pořád jen dohadovat, kdokoliv z těchto herců by nás určitě ještě v podání Christiana a Alexis překvapil *5* No, tak si počkáme na Charlieho a jeho filmovou partnerku Dakotu Johnson, co nám příští rok předvedou. Já už se teď moc těším a určitě nejsem sama *1*
  • absolutne nechapu jak mohli vybrat tohohle herce do 50 odstinu sedi vubec se na christiana nehodi newm jestli sou vsichni tak slepy nb jestli necetli tu knizku ale z tohohle chlapa proste nevyzaruje to charizma a dominantnost jakou ma mit Christian Grey . MATT BOMER je na tuhle roli uplne idealni meli vybrat jeho zrovna tak Anna mela bejt ALEXIS BLEDEL nikdo jinej se na to proste nehodi tolik jako tyhle 2
    • Tenhle herec to nakonec hrat nebude takze muzes bejt v klidu.. *3*
    • Přesně tak, souhlasím s Vašim názorem. Když jsem viděla v traileru Matta Bomera, tak jsem si řekla o můj bože, přesně takhle jsem si ho představovala. A Alexis Bledel? Už jenom díky tomu svému nevinnému výrazu je celá Anastazie :)
  • ahoj moc tě zboznují moc na huligenc to moc bílo smutne moc hlavně na konec ja sem jaš plakalá,,, *13* *14* tak ahoj *14* *14* *14*
  • ...

    Co to je kua za kecy že mu nesluší delší vlasy ????*13* Vzdyt s dlouhýma vlasama vypadá nádherně..Díky těm vlasům je zajímavej a odlišuje se od všech hnusnejch omiganejch šamponů....Nechápu to jak se někomu s těma vlasama nelíbí:((Zkrátka těm vkusným se líbí vlasáči:DDD Jinak je nejlepšíí miluju ho *14* *14*
    • Naprosto souhlasím s Tebou. Nepatří alespoň mezi tuctový herce. :-)
  • Všechno nejlepší!!!

    Všechno nejlepší, Charlie! Jsi 1. *14* *14*
  • haley25

    CH.H.

    hraje ještě v seriálu Zákon gangu (Sons of Anarchy) - mimochodem je to dobrý seriál *3*
  • CHARLIE HUNNAM

    CHARLIE JE NEJHEZCI V HOOLIGANSU A JE MUJ *14*
  • Hooligans

    Hooligans je upe uzasnej... :) *14* Na to bych se mohla koukat furt.. jinak ty vlasy sou strasny... *9*
    • Re: Hooligans

      Je krásnej a UNITET hraje docela dobře ne? Já jsem Andy, ale píšu se jako Annie *3* . No v Hooligans byl úplně úžasnej. A hodila by se k němu herečka megan Fox. Ta je taky docerla pěkná, ale on je hezčí, viďte? No tak ahoj lidičky a užívejte si života. Škoda, že v Hooligans umřel. No tak š´tastný život vám všem přeju. Ahoj. Úsměv. *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • On klasavec

    On je upec sladkej!!!pořád koukám do kola na Hooligans....mno na konci sem si trošku pobrečela ale jinak úpeeec úúža film a on takys!♥ *14* *14* *14* *14*
  • Charlii

    Tahle filmografie je stejně nepřesná!Jako mladý hrál v Qeer as Folk to byl bomba seriál nic pro lidi kteří nemají rádi gaye! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit