Přejít na výpis diskuzí

Charlie Hunnam

OSOBNOST 31.12.2006 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ve filmu Opuštěná byl sladkej *1*
  • Hooligans

    já si myslim, že je opravdu sladkej :) viděla sem s nim hooligans kde je nádhernej jako ostříhanej na ježka... Vypadá tam fakt jako nějakej rváč a myslim, že ta role mu totálně sedla *14* sem ho neviděla, ale celkem ráda bych i když vim, že by to bylo samozřejmě jen z dálky :D četla sem, že je prej malinkej... No ale to jsou vážně krásný herci malinký(třeba Vin Diesel ;) ) ale Charlie je tam prostě takovej můj typ :) a opravdu dobře tu roli zahrál... Myslim, že herců jako je on, by mohllo bejt víc.... No a taky by klidně mohli bejt tady a ne až bůh ví kde :D opravdu moc pěknej chlap *3*
    • Re: Hooligans

      jo souhlasim ten film je fakticky moccc boží a von je vněm opravdu sladkej :-* je to nej film a nej herec na světě *14*
  • láskuju ho

    jako pte dunham je fakt náááádhernej...a jako s těma delšíma vlasama je to sice takovej šampóňáček ale strašně sladkej.a krom toho je to výborněj herec ale je fakt že by mohl žít někde blíž:))) *5*
  • on je prostě nejlepší, kterého znam (jako herce)samo *4* *14* *14*
    • Re:

      *3* tomu ver ze je najlepsi *14*
    • Re:

      awoj aj ja si to myslim...on je taky zlaty..jaaaj jako som revala
  • Ajoj lidisky...jsme radaze sjem mela prolezitost charlieho poznat osobne s mou nej kamradkou jsme bejakou dobu byli na dovolene ave stejnem hotylku jako on byl tak s kamaradma a byl vazne sladky.....jjen mi prijde trapny ze na ruznych blogach vseci pisou jakl ho milujou kdyz nevi jakej je ve skutecnosti...a jesli pak ho chcete vydet trak budte 26.11 na ruzynskem letistri v praze v 17.50 mu prilita letadlo...a bude ubytovany v u nas v ostrave tak jen pro zajimavost na nej bezte kuknout jak je malinky:D *14*
    • milujulauriho

      Re:

      kecáááááááááááááááš
    • Re:

      mno jestli ho opravdu znáč...tak budeš asi fakt hodně chytrá když sem píšeš v kolik kam přiletí...myslíš asi že bude celej štastnej z toho když se za nim pohrnou davy fanynek?...nasrat...tohel může napsat jen fakt nějaká........................... .ale dcl mi přijde divný že by bydlel u vás v Ostravě *1* *1* *1* *1* *15* *15* proč bydlet v zapadákově Ostrava když může do Práglu *3* *5*
      • milujulauriho

        chjooooo

        prčic.....sem se mela dat nick miluju charlieho je užaaaaaaaaaaasssssssneeeeeeej *15* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Jako Pete je dokonalej

    Jako Pete Du nham je to nejhezčí borec,kterýho sem kdy viděla.A nejférovější.Ale jako blond model vypadá jak teplouš.
  • nikky007

    sLiNt

    bože ten je tak sladkej stačí si jen kousnout:-* *14*
  • ...

    Co to je kua za kecy že mu nesluší delší vlasy ????*13* Vzdyt s dlouhýma vlasama vypadá nádherně..Díky těm vlasům je zajímavej a odlišuje se od všech hnusnejch omiganejch šamponů....Nechápu to jak se někomu s těma vlasama nelíbí:((Zkrátka těm vkusným se líbí vlasáči:DDD Jinak je nejlepšíí miluju ho *14* *14*
    • Naprosto souhlasím s Tebou. Nepatří alespoň mezi tuctový herce. :-)
  • absolutne nechapu jak mohli vybrat tohohle herce do 50 odstinu sedi vubec se na christiana nehodi newm jestli sou vsichni tak slepy nb jestli necetli tu knizku ale z tohohle chlapa proste nevyzaruje to charizma a dominantnost jakou ma mit Christian Grey . MATT BOMER je na tuhle roli uplne idealni meli vybrat jeho zrovna tak Anna mela bejt ALEXIS BLEDEL nikdo jinej se na to proste nehodi tolik jako tyhle 2
    • Tenhle herec to nakonec hrat nebude takze muzes bejt v klidu.. *3*
    • Přesně tak, souhlasím s Vašim názorem. Když jsem viděla v traileru Matta Bomera, tak jsem si řekla o můj bože, přesně takhle jsem si ho představovala. A Alexis Bledel? Už jenom díky tomu svému nevinnému výrazu je celá Anastazie :)
  • KUNDA NEJVETSI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *1*
    • Re:

      Jak můžeš někoho posuzovat,když ho ani neznáš,myslím si,že mu jen závidíš...
      • Re: Re:

        Nejen,že je hezký a úspěšný,svou roli ve filmu Hooligans zahrál báječně.Filmy a herci jsou můj život,už jsem viděla spostu filmů a spoustu výkonů herců a tento byl na jedničku,souhlasíte? *14*
        • Re: Re: Re:

          naprostej souhlas *3* s krátkejma vlasama je opravdu moc krásnej... s těma dlouhejma už se mi nelíbí skoro vůbec *9* ale je to výbornej herec a film je taky moc povedenej *14*
          • Re: Re: Re: Re:

            v tom filmu je uplne k sežrání *14* s tema delšíma vlasama mu tak moc nesluší *13* ale je to *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit