Přejít na výpis diskuzí

Chris Rea

OSOBNOST 31.12.2006 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevíte, prosím, někdo, jak se jmenuje film, v němž hrál Mickey Rourke a hrála tam hudba právě Chrise Rea?
  • chris rea

    Chtěl aby ch se zeptat, sháním písničku od chrisa Rea, pomalá, duet se ženou, byla i v nějaké, filmu, děkuji
  • SLINIVKA

    PSALI,ŽE MÁ RAKOVINU SLINIVKY A ŽE JEDINÝ TO PŘEŽIL.NIKDO JEŠTĚ S RAKOVINOU SLINIVKY NEPŘEŽIL.NAJVÝŠE MOHOU PŘEŽÍT OSM LET!!! NEMOCNOU SLINIVKU MÁ VĚTŠINA LIDÍ A JEŠTĚ TO NEMUSÍ BÝT RAKOVINA!!!
    • Re: SLINIVKA

      ono totiž záleží z jaké srany byla napadena, pravděpodobně to chytli včas a dařilo se operovat , měl kliku a to je dobře ,nebot ho poslouchám pořád a jeho alb mám už povícero...jeho 3 návštěvy v Praze jsem absolvoval , koncerty byly dobré...tak někdy příště.... *3*
  • Pohodář

    Chris Rea se poslouchá moc dobře a hlavně
    pohodově.Teď v čase vánoc je přímo
    balzámem jeho song Driving home for Christmas. To prostě nemá chybu *4* *3*
  • SUPR

    Chris Rea je originální, nenapodobitelý, fantastický - jeho muzika je jedinečná, ať je to Pop-Rock, nebo Blues, vždycky je svůj - škoda, že sem nevěděl, že má rád dobré pivo, přitahl bych mu na koncert dvě basy Svijan... *14*
  • Stainsby

    Nejradši mám Stainsby Girl
  • CHRIS REA

    Chris Rea je moje nej láska a zpěvák s překrásným hlasem,sexappelem a hlavně je hodně tajemný,miluju jeho písničku FOOL IF YOU THINK IT'S OVER *14* *14* *14* *14* *14*
  • má sseexxy hlasss...hmmmm... *4*
  • mažo

    řekli byste, že se na jeho skladby dá udělat choreo proi solo mažoretku?
  • diskografie 2.část

    The blue cafe(1998) The road to hell part 2(1999) King of the beach(2000) Dancing down the stony road(2002) Blue street(five guitars)(2003) Blue jukebox(2004) Blue guitars(2005) Heartbeats (greatest hits)(2005)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit