Přejít na výpis diskuzí

Chris Rea

OSOBNOST 31.12.2006 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chris Rea má krásný hlas

    Chris Rea má,podle mého názoru,jeden z nelkrásnějších mužských hlasů v populární hudbě.
    • Re: Chris Rea má krásný hlas

      Vcerejsi jeho koncert byl excelentni a perfektne ozvuceny.
      • Re: Re: Chris Rea má krásný hlas

        Ten koncert mě úplně uchvátil..bylo to úžasný a on je pro mě pan božský..a ten jeho hlas.. *14*
  • CHRIS REA

    Chris Rea je moje nej láska a zpěvák s překrásným hlasem,sexappelem a hlavně je hodně tajemný,miluju jeho písničku FOOL IF YOU THINK IT'S OVER *14* *14* *14* *14* *14*
  • mažo

    řekli byste, že se na jeho skladby dá udělat choreo proi solo mažoretku?
  • Pohodář

    Chris Rea se poslouchá moc dobře a hlavně
    pohodově.Teď v čase vánoc je přímo
    balzámem jeho song Driving home for Christmas. To prostě nemá chybu *4* *3*
  • SUPR

    Chris Rea je originální, nenapodobitelý, fantastický - jeho muzika je jedinečná, ať je to Pop-Rock, nebo Blues, vždycky je svůj - škoda, že sem nevěděl, že má rád dobré pivo, přitahl bych mu na koncert dvě basy Svijan... *14*
  • album Stony Road nemá chybu :)
  • diskografie 2.část

    The blue cafe(1998) The road to hell part 2(1999) King of the beach(2000) Dancing down the stony road(2002) Blue street(five guitars)(2003) Blue jukebox(2004) Blue guitars(2005) Heartbeats (greatest hits)(2005)
  • SLINIVKA

    PSALI,ŽE MÁ RAKOVINU SLINIVKY A ŽE JEDINÝ TO PŘEŽIL.NIKDO JEŠTĚ S RAKOVINOU SLINIVKY NEPŘEŽIL.NAJVÝŠE MOHOU PŘEŽÍT OSM LET!!! NEMOCNOU SLINIVKU MÁ VĚTŠINA LIDÍ A JEŠTĚ TO NEMUSÍ BÝT RAKOVINA!!!
    • Re: SLINIVKA

      ono totiž záleží z jaké srany byla napadena, pravděpodobně to chytli včas a dařilo se operovat , měl kliku a to je dobře ,nebot ho poslouchám pořád a jeho alb mám už povícero...jeho 3 návštěvy v Praze jsem absolvoval , koncerty byly dobré...tak někdy příště.... *3*
  • Nevíte, prosím, někdo, jak se jmenuje film, v němž hrál Mickey Rourke a hrála tam hudba právě Chrise Rea?
  • má nadhernou hudbu

    moc se mi libi jeho hudba!je romanticka a smyslna .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit