Přejít na výpis diskuzí

Christy Carlson Romano

OSOBNOST 31.12.2006 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší Christy ♥
  • role ve filmu....Ledové ostří 2....byla výborná....a jinak je velice krásná a nadaná herečka...a velice by jí to sluelo s hercem Rossem Thomasem... *4* *14*
  • Narozky

    Přeji hodně štěstí a lásky k narozeninám Christy :)
  • Christy

    je to obyčajná baba,pre mňa osobne neskutočne nádherná žena / na fotkách len minim. nalíčená dokonca ani náušničky nemáva-niečím si ma získala,ani to neviem vysvetliť ! -cutting 2 som si prehral tuším 20 krát a v 3 moc vidno nie je,ale je tam ešte krajšia ! ktovie akú má povahu,ale dosť so mnou pohla-jej šarm ma trafil 100% presne ! toto sa mi stalo v živote ozaj málokedy.že pozdravujem
  • :-)

    Christy je moje oblíbená herečka,hraje asi nejlíp ze všech hereček co znám.A je hrozně pěkná.Vždycky miluju ty její ksichty a reakce ve filmech je to super pobaví mě to.Například ve filmu kadet kelly sice to je docela starý ale na to že tam bylo Christy 17 let hrála to bezvadně jak se nesnášely s Hillary Duff prostě bezva.A v ledovém ostří 2 byla naprosto bezvadná ta role se k ní hodí.A líbí se mi na ní že je taková normální herečka.Že se chová normálně a né jako celebrita,např Hillary Duff se strašně zmněnila oproti tomu Christy je sama sebou.
  • martiinkaaa

    =)

    vsechno nejlepsi k narozeninam=)=*=*
  • Super herečka

    Je to super herecka a hlavne je opravdu nadherna!!!Role v ledovem osrti 2 ji fakt brutalne sedla. *14*
  • lucla

    Lucka

    ahoj, prosim napiste do jeji filmografie, že hrála ve filmu: Správně praštěný holky
    dík Lucka =)
  • prosbička*9*

    nemáte někdo tu finální písničku z ledového ostří 2?????*14*...we'll awaken....strašně dlouho jí už sháním, ale nemůžu jí nikde najít:'(...pošlete mi jí kdyžztak na mejl...děkuju *4* *14*
    • Re: prosbička*9*

      Hľadaj pesnicku takto Well awaken a hned ju najdes
  • Ch.C.Romano

    Christy Carlson Romano je opravdu velmi talentovaná a krásná.Líbí se mi její role v ledovém ostří 2 a zároveň se těším na 3,protože si myslím,že bude ještě lépe zahraná než 2.Jen je škoda,že tady u nás není Ch.C.Romano tak známá třeba jako Hilary Duff. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit