Přejít na výpis diskuzí

Christy Carlson Romano

OSOBNOST 31.12.2006 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Christy

    Christy je krásná herečka!!
  • Ch.C.Romano

    Christy Carlson Romano je opravdu velmi talentovaná a krásná.Líbí se mi její role v ledovém ostří 2 a zároveň se těším na 3,protože si myslím,že bude ještě lépe zahraná než 2.Jen je škoda,že tady u nás není Ch.C.Romano tak známá třeba jako Hilary Duff. *3*
  • prosbička*9*

    nemáte někdo tu finální písničku z ledového ostří 2?????*14*...we'll awaken....strašně dlouho jí už sháním, ale nemůžu jí nikde najít:'(...pošlete mi jí kdyžztak na mejl...děkuju *4* *14*
    • Re: prosbička*9*

      Hľadaj pesnicku takto Well awaken a hned ju najdes
  • Narozky

    Přeji hodně štěstí a lásky k narozeninám Christy :)
  • !!!

    moc je mi líbila v Ledovém ostří 2.. Je superrr *14*
  • Super herečka

    Je to super herecka a hlavne je opravdu nadherna!!!Role v ledovem osrti 2 ji fakt brutalne sedla. *14*
  • role ve filmu....Ledové ostří 2....byla výborná....a jinak je velice krásná a nadaná herečka...a velice by jí to sluelo s hercem Rossem Thomasem... *4* *14*
  • Všechno nejlepší Christy ♥
  • :-)

    Christy je moje oblíbená herečka,hraje asi nejlíp ze všech hereček co znám.A je hrozně pěkná.Vždycky miluju ty její ksichty a reakce ve filmech je to super pobaví mě to.Například ve filmu kadet kelly sice to je docela starý ale na to že tam bylo Christy 17 let hrála to bezvadně jak se nesnášely s Hillary Duff prostě bezva.A v ledovém ostří 2 byla naprosto bezvadná ta role se k ní hodí.A líbí se mi na ní že je taková normální herečka.Že se chová normálně a né jako celebrita,např Hillary Duff se strašně zmněnila oproti tomu Christy je sama sebou.
  • Je fajn

    je fakt úžasná *14*
    • Re: Je fajn

      jo myslím si že je to kočka *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit