Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no tak možná tomu přidalo ránu to že se k nevěře přiznala a to věřejně *3* a ano každý dělá chyby ale ne každý je mega star a ikonou takový člověk který je neustále pod drobnohldem by si měl takové chyby odpustit, já proti ní nic nemám jsem její fanynka a obdivuju jí ale člověk s takovou publicitou nese těžké následky .... zvolila si to sama vlastní nerozvážností
  • qlarqua
    já nechápu co proti ní všichni máte!! udělala chybu (nebo spíš si US Weekly hrálo s Photoshopem) a kdo chyby nedělá?! Nechápu, proč si všichni myslej, že fotky nemůžou lhát. Nevim jak vám, ale to, že na ji na jedný fotce chybí ucho, na druhý má každou botu jinou a na třetí neni Rupert v odraze zrcátka.. to je docela dívný. Navíc na těch fotkách měla černý vlasy a fotky ze stejnýho dne ukazujou, že je měla hnědý.
    Ona s nim nespala, nic s nim neměla! Ta fotka, kde maj údajně večeři spolu nebo co, je ze SWATH mítinku a mezi nimi sedí Charlize.
    mě by zajímalo co byste dělali vy, kdybyste byli na jejím místě! *16*
  • Chudák Holka Kristen je super herčka a nezaslouží si to *9*
  • Nechápu, proč lidi a hlavně Rob hned Kristen odsuzují, on flirtoval taky s jinýma a Kristen se od něj neodstěhovala.
  • Mě jí teda není líto ani trochu.
    • mě jo *13* no a co tak udělala chybu,kdo z nás jí v životě neudělal jen proto na ní nemusíš bejt hnesnej/ná . Chtěla bych vidět tebe co by si dělal/a kdyby se ti rozváděli rodiče a někdo ti napsal že mu tě není ani trochu líto!!!! *16*
  • Keď sa serie tak poriadne :D :D
  • Ale za to si muze sama tea kromě toho rozvodu.
  • Za Roba si může sama,sněhurka a lovec bohužel,rodiče škoda.Je mi jí líto. *9*
  • Je mi jí líto :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit