Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A už je zase zpátky....Proboha, člověk který se zpronevěřil celému národu v době krize ČT (lezla do zadku Hodačovi a Bobovizi..:( ) a ona nakonec sedí v Radě ČT. Tak toto nejsem schopen pochopit. Naprosto bezpáteřní člověk do každého režimu.
    • a co kalousek a jemu podobní...?
  • Můžete podat vylučovací žalobu http://cs.wikipedia.org/wiki/Vylu%C4%8Dovac%C3%AD_%C5%BEaloba

    A že je v tom syn nevinně? To si nikde nic nepůjčoval, případně se nikde jakkoliv nezadlužil? Pokud se zadlužil, tak o tom dluhu nevěděl? Pokud vím, tak než přijde k vám exekutor obdrží dlužník několik přípisů, ať už od soudu, posléze přímo od exekutora. Kdysi jsem se těmito věcmi administrativně zabývala a těch dokumentů je celkem dost na to, aby se dlužník měl čas "probrat" a COKOLIV udělat. Např. domluvit se na splátkovém kalendáři, případně se bránit odvoláním nebo něco takového, rozhodně lepší než to "nechat" na rodičích, protože se to v konečném důsledku /exekuce na majetek s trvalou adresou u rodičů/ týká vlastně jich...
  • Dobrý den ! Jak se Vám to povedlo ubránit se i svůj majetek. Nemám zkušenosti s právem. Na soudy musí mít člověk i peníze, na každém kroku se platí. Zadlužený je můj syn, také nevině, ale budu pykat já. Měl trvalé bydliště na mé adrese... Já osobně jsem nikdy neměla úvěr, ani žádný dluh o to je to pro mě těžší, strávit takovou křivdu. Škoda, že to nemůžeme exekutorům vrátit, aby věděli jaké to je. Děkuji za radu - pokud mi nějakou poskytnete !!! Věrina

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit