Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rádoby novinářka a neumí česky. Ostuda, dnes ovšem běžná norma.

    ...reagovala na kritiku týkající se jejího vystupování v soutěži a její postavy.

    Správně má být: ...reagovala na kritiku týkající se SVÉHO vystupování a SVÉ postavy.
  • ewa je tak ci tak trapna neda se s tim nic delat je to jeji vec ta jeji celulitida je dost hnusna *11* *13*
  • ... co je na té mochně krásného? A talent? No potěšpámbu českou "gultúru"...
  • Beďary Ewičku trápit nemusí, na to měla recept už moje babička. Ta říkala, že až holka bude pravidelně píchat, tak se jí beďary ztratí samy. :-)
    • Né asi :D "Malá" kurvička.. ;D
    • *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *3* souhlasim s LAURA ale zase ewa má nějaké ty protější stránky to je pravda *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* a není to tím že mám stejné jmeno jako ona
    • Pokud by Ewka nemohla někoho rychle sehnat, tak se hlásím!
  • Ať se sebere, zajede hluboko do Polska, tam si lehne na dalnici a necha se prejet Polonezem, protoze Maluch by ji uz neublizil. *1*
  • stormgirl
    Tak teď už od ní máme i dovoleno jí nemít rádi. Hurá, můžeme mít čistý svědomí!! :DD
  • Aspoň to popravdě vysvětlila, to se mi líbi.
    ,,Neboj Ewi, já jsem tvůj fanoušek a mně jsi superstar nezkazila, právě že naopak, je teď lepší!"
  • kiss.miss
    OMG jako by řekla"Bůh si mě vybral, abych reprezentovala trapnost". Je trapnost, který se člověk zasměje a trapnost, při které se chytí za hlavu.
    Ona není jen trapná, ale na tom castingu byla vyloženě ubohá. Superstar je sama o sobě už okoukaná soutěž, na kterou se nikdo nedívá, ale ona jí teda moc neprospívá. Ta at nepočítá s tím, že by si jí ještě někdy vybrali do poroty. To je lepší tam nasadit šimpanze s půlkou mozku.
    • A proč by jako mělo být lepší tam nasadit tebe???
      • kiss.miss
        Já bych tam byla rozhodně lepší to ano, ale šimpanz rozhodně nejsem. Ale jak koukám na tvůj způsob vyjadřování, tak jedno je jasné. Ten šimpanz je oproti tobě Einstein.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit