Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rádoby novinářka a neumí česky. Ostuda, dnes ovšem běžná norma.

    ...reagovala na kritiku týkající se jejího vystupování v soutěži a její postavy.

    Správně má být: ...reagovala na kritiku týkající se SVÉHO vystupování a SVÉ postavy.
  • Né asi :D "Malá" kurvička.. ;D
  • *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *3* souhlasim s LAURA ale zase ewa má nějaké ty protější stránky to je pravda *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* a není to tím že mám stejné jmeno jako ona
  • ewa je tak ci tak trapna neda se s tim nic delat je to jeji vec ta jeji celulitida je dost hnusna *11* *13*
  • ... co je na té mochně krásného? A talent? No potěšpámbu českou "gultúru"...
  • kiss.miss
    Já bych tam byla rozhodně lepší to ano, ale šimpanz rozhodně nejsem. Ale jak koukám na tvůj způsob vyjadřování, tak jedno je jasné. Ten šimpanz je oproti tobě Einstein.
  • A proč by jako mělo být lepší tam nasadit tebe???
  • Pokud by Ewka nemohla někoho rychle sehnat, tak se hlásím!
  • Beďary Ewičku trápit nemusí, na to měla recept už moje babička. Ta říkala, že až holka bude pravidelně píchat, tak se jí beďary ztratí samy. :-)
  • Ať se sebere, zajede hluboko do Polska, tam si lehne na dalnici a necha se prejet Polonezem, protoze Maluch by ji uz neublizil. *1*
  • stormgirl
    Tak teď už od ní máme i dovoleno jí nemít rádi. Hurá, můžeme mít čistý svědomí!! :DD
  • Aspoň to popravdě vysvětlila, to se mi líbi.
    ,,Neboj Ewi, já jsem tvůj fanoušek a mně jsi superstar nezkazila, právě že naopak, je teď lepší!"
  • kiss.miss
    OMG jako by řekla"Bůh si mě vybral, abych reprezentovala trapnost". Je trapnost, který se člověk zasměje a trapnost, při které se chytí za hlavu.
    Ona není jen trapná, ale na tom castingu byla vyloženě ubohá. Superstar je sama o sobě už okoukaná soutěž, na kterou se nikdo nedívá, ale ona jí teda moc neprospívá. Ta at nepočítá s tím, že by si jí ještě někdy vybrali do poroty. To je lepší tam nasadit šimpanze s půlkou mozku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit