Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle je pravda.Jestli tě zajíma JB, tak nešťourej do One Direction!! *16* *16*
  • Nejsou to kopírky!A rekni mi duvod, proc by nemohli mit film o jejich zivote?!
  • Nejsou to kopírky!A rekni mi duvod, proc by nemohli mit film o jejich zivote?! *16*
  • Nejsou to kopírky!A rekni mi duvod, proc by nemohli mit film o jejich zivote?!
  • Nejsou to kopírky!A rekni mi duvod, proc by nemohli mit film o jejich zivote?!
  • Ty si snad myslíš, že to 1D měli lehký?? Byla si snad někdy v takovýhle soutěži a víš jakej je na ně vyvíjenej tlak?? Myslim, že ne, protože jinak bys tohle nemohla napsat... :D Takže se laskavě uklidni a dej si odchod.
    A jen tak mimochodem: ten film ještě ani není natočenej a už se do něj navážíš!!! Trošku ubohý ne?? To že seš udělaná z JB ještě neznamená, že je nejlepší na světě...
    Tím ho samozřemně nechci schazovat, ale i 1D se třeba snažej pomáhat lidem, tak přestaň psát takový nesmysli, jako že jim rodiče koupili všechno atd. Díky *3*
  • To podle mě určitě není ;)) nevěř bulváru, vymyslí cokoliv, hlavně aby měli sledovanost..
  • Trochu kravka ne? :DDD hele přestaň, jen se tu ztrapňuješ, tvoje kecy tu nikoho nezajímaj! :D prej JayBee! haha teď jsem se skoro počůrala smíchy! :DDD
  • děláš si ze mě pr.? Ty znáš justina? Ty znáš harryho? ty znáš louise? ty znáš Nialla? ty znáš zayna? ty znáš liama? neznáš NIKOHO a kdyby viděli oni tebe, řekli by si možná ještě něco horšího. Protože onni nesedí na prdeli u ntb a něco dělají! A ty nemáš absolutně žádné právo jim do toho kecat, lásko. mimochodem poslouchám rock a directionerka rozhodně nejsem. Ale to nemění nic na tom, že ty to asi v hlavě moc v pořádku nemáš. *1* *1*
  • No to jo, těžší :DD holka ty si blbá jak troky běž s Biebrem do prdele...To už radši 1D *1*
  • souhlas ;)
  • Protože ona ví, že ho mam ráda, tak mi to hned hlásila.. ale vážně hledala jsem všude možně.. myslím, že ty spekulace jsou kvůli tý puse s Niallem.. :) ale tak co.. jaká holka se nevykousla se svojí kamarádkou, když byla opilá, nebo sázka.. a nic to neznamená
  • No to máš pravdu. Ale mrzelo by mě to ... já doufám, že ne, že jen nějaký blbec si dělal srandu. Psala mi to moje kamarádka ze Španělska, ale v žádných českých drbárnách jsem nic nenašla...
  • Ať už je gay nebo ne, tak můj názor na něj se nezmění. :) Jinak doufám, že to pravda není, ale nepřekvapilo mě, že by byl gay, protože tak to bývá. Chlapi, po kterých ženský nejvíc prahnou jsou většinou gayové.
  • Holky, četla jsem ted na netu, že je Harry gay :( myslite, že to je pravda???
  • Ja nejsem directionerka, ale osobne si myslim, ze nelze soudit ostatni timhle zpusobem... Rekni, jak ty muzes vedet co zazily a co ne... Ja jen rikam svuj nazor, nestojim o hadku. Ale podle mne si kazdy prozil svoje a nikdo nemuze posuzovat, kdo z nich mel zajimavejsi detstvi. Takze pokud se to nekomu nelibi, predem rikam: "je to jen muj nazor!"
  • Klidně do tebe půjdu, klidně se s tebou budu hádat! Před pár dny jsem si za svoje prachy koupila knihu o One Direction a přečtla jsem si, co všechno museli překonat a zkousnout. Kluci život neměli taky zrovna dvakrát lehký! Tři z nich překousli rozchod rodičů, jeden byl ve škole šikanován...
    Takže se v prvé řadě uklidni, přečti si pořádně něco o nich a pak sem něco piš!!! A laskavě neurážej Directionerky!!! Já se na ten film hodně těším! A klidně se jdi i s tím svým Justinem vycpat! No, dál radši nic psát nebudu, protože i tak jsi mě kvalitně rozčílila a myslím, že ostatní Directionerky taky, takže radši už nic psát nebudu, protože by to byly pouze řádky a řádky sprostých slov!
  • Jo jako ty si je tady pomlouváš ale kdybys věděla že ten klip natočili pro charitu......ještě jsi i anonymní že se nestydíš! Já ti tady justina taky nepomlouvám tak se sklidni!! :D *12*
  • Já nijak nechci šťourat, ale pokud půjdeme do historie, tak JB rozhodně není první hvězda hudební scény, o které byl natočen film. Copak se dá zapomenout na Michaela Jacksona o jehož životě byl natočen dokonce nejeden film.. Napadá mě tedy otázka.. Co je Justin Bieber vedle Jacksona?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit