Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mam twilight hodně ráda a mrzí mě to že se rozešli ale ja si myslim ze to neni pravda bulvár toho napovída tolik a ta nevera taky nebyla pravda byl to fake *3*
    • doufám že jo :(
      • naivky :-X ... sama se k tomu priznala ale je to fake ... no cmt :-D
  • Mám je oba ráda a mám ráda i twilight. Ale chtít aby byli spolu jen proto že podle ,,nás" se k sobě hodí je blbost. Je to jejich vztah a veřejnost by se měla přestat do toho neustále montovat. To jim jejich vztah neposílí....
  • co ho to napadlo?! ja sem hodne zavisla na twilight a tohle me malem i rozbrecelo *9* COPAK NECHAPOUJAK SE K SOBE HODEJ????!!! Fakt tohle nechapu, ale uprime doufam ze se daj zase dohromady, protoze se k sobe hodeja milujou se. vzdyt si chtel vzit tak proc tohle vsechno? doufam ze kdyz budou budou jen kamaradi tak rob nabyje svou duveru ke kristen a budou zase spolu, protoze jsou uplne uzasnej par! a doufam, ze sito uvedomi i oni pestanou si hrat na maly deti a dostanou rozum, protoze spollu tvori opravdu prekrasny par, kterej by jim mohli ostatni zavidet!!!! *14* nemyslite?
    • ty hloupoučká, kolik ti je? podle komentáře tipuju max 10... teprve poznáš, až tobě někdo zahne
    • Nezlob se ale tohle je jejich život a né seriál.Né každej se dostane přes nevěru na světě je přes 8 mil. lidí tak proč se má trápit s jednou záletnickou husou. Jenom protože jim to sluší to je dobrá blbost!!!
    • Jo, taky bych chtěla být s někým kdo mě veřejně poníží. Hodit se k sobě můžou (podle mě tedy spíš ne), ale to si měla rozmyslet dřív než začala lozit za jiným. To jsou ty Hollywoodský dětičky no....
  • Mě to docela mrzí, twilight zrovna moc nemusim, ale já nevim proč mam Kristen ráda a s Robertem se k sobě hodí, uklouznout přece může každý... je mladá a on hysterka dělá jak kdyby jeho jiný holky nezajímali... *8* chlapy jsou jak děti...
    • už tebe někdy někdo podvedl? :-)
    • kiss.miss
      Kdyby to bylo opačně , tak bych ho chtěla vidět.
      • to jo no to sem si taky rikala *13* *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit