Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je hnus !!! Lepší je z Ninou !!!!! A Nikki Reed je hnusná pijavice!
    • Svatá pravda :D
  • Bože nesnáším Nikki a Ian se hodí víc k Nině a basta phe taková drzost hlavně že byla Nikki s Ninou BFF a pak Nina představila Nikki Ianovi a jak to dopadlo aspoň že má Nikki zákaz na natáčení *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* NESNÁŠÍM NIKKI REED
    • S tebou souhlasím Nikki Reed je hrozná št*tka
  • Nina a Ian jsou mnohem lepší :) , ale jde o to aby byl Ian šťastný :) A to je s Nikki, přejme mu to :)) *4* *4* *4*
  • ááááááááááááááááááá!!!! já jsem si myslela,že se vrátí k Nině Dobrev.... škoda,ale mám ho ráda a moc mu přeju,aby spolu byli šťastní.... *4*
  • nasral mě měl chodit s Ninou a ne s touhle pijavicí *16*
  • emma.sashet
    Vy ste nádhery teda- nemáte nic lepšího na práci než řešit to že se k ní nehodí, hodí se k n líp než ke kterékoliv z Vás pokud vím Nina byla ta co to ukončila. A vy se radši starejte o svoje problémy než řešit takového člověka. Ian je velmi vzácný druh člověka, který chrání životní prostředí a ohrožené druhy zvířat, pořáda akce a chritativní večírky. A ani jedna z nás mu nesahá ani po paty. Dokázal toho za svých 36 let života víc než by která koliv z Vás dokázala za celý svůj život. Tak ho nechte být. Představ te si že by si to přečetl, myslíte si že by byl na Vás hrdej jaké má fanoušky? Myslím že by byl dost sklamaný. Tak radši řeště svoje spolužačky nebo učitelky a nechte na pokoji dvě tak ÚŽASNÉ OSOBNOSTI jako je IAN SOMERHALDER a NIKKI REED
    • Souhlasím, ale tady se spíše hazejí urážky na Nikki, než Iana. Nechápu proč, jen proto, že se jim líbil s Ninou? Je veřejně známý fakt, že Nina vzala kramle, protože si chce ještě užívat a nebyla to Nikki, kdo začal Iana balit, to už se taky provalilo. Proboha, je mu 36 let, myslím že už má věk na to se usadit a ne si užívat s kolegyněmi. Ian vypada jako ten typ, co chce štastný rodinný život a Nikki je přesně ten typ, co mu ho dá, tak proč mu nepřát štěstí s jeho vyvolenou?

      Pokud vím, tak Ian už na ty negativní projevy reagoval, řekl, že Nikki je úžasná a že je škoda, že to někteří nechápou. Ale on to má v hlavě v pořádku, takže to neřeší.
  • Podle nás je Nikki hroznná s*ině! Jako obrat svojí BFF o kluka?! To od ní bylo vážně hnusný... málokterá kámoška by svojí BFF přebrala kluka... :( ale je Ianova věc...
    • Nina a Nikki nikdy nebyly BFF a těžko jí ho mohla přebrat, když v dobu, kdy si Ian začal s Nikki, už dávno s Ninou nechodil.
  • emma.sashet
    To je skvělé :D Nikki se k němu moc hodí a pokud je s ní opravdu šťastný moc moc jim to oběma přeji :D *14* *3* *3* *3* *14*
  • je to ianova volba jestli je s niki stastny tak ja to jen podporuji ale nechtela bych aby se to v tak krasnem vstahu zhroutilo a aby byli kvuli tomu nestastni!!!!!!!
    je mi jedno s kym je hlavne ze je statny *14* *14* *14*
  • Opravdu se dívím, že někdo může nenávidět a urážět osobu, kterou nezná. Vy jste fanoušci Ïana Somerhaldera? Tín že urážíte jeho nastávající a chcete ho dohromady s holkou, kterou dávno nechce?

    Že některé hamba nefackuje... Sám Ian řekl, že je Nikki úžasná žena a ty fanatické plky to nezmění.
    • emma.sashet
      Přesně tak taky to nechápu, máš pravdu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit