Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lordigirl
    Já vás nechápu, Děláte, jako kdyby to byla první herečka, co podváděla. Víte co bude sranda, až se proflákne, že to byl jeden velkej fake
  • Phéé ta kr**a co se nikdy neusměje je nejoblíbenější? to je gol :DDD
    • hlavně že tam je napsaný nejNEoblíbenější...nauč se číst prosimtě *15* *1*
    • Ale tam píšou že je nejNEoblíbenější ty negramote/ko!!!! *16*
    • NejNEoblíbenější, blbečku =DDD
    • nejneoblíbenější, neumíš číst nebo co ..
  • Já jsem fanynka ságy a je my líto Kristen dnes jsem dokonce četla že jeho fanynky o ní říkají že je děvka!Je mit o líto ale Robsten už asi nenube *13*
  • Nejsem fanynka Twilight, ani nejsem hotová z Roberta, ale ráda ji nemám. Z prostého důvodu. Je pro mě neatraktivní, možná až ošklivá, a je mi silně nesympatická. Thats all...
    • Souhlasim.. ja teda fanynka sice jsem, ale ji jsem nikdy rada nemela.. Velmi silne nesympaticka, neuprimna a nemyslim si, ze je dobra herecka.. stale jeden vyraz velkeho trpeni v jakekoliv roli.. sama nechapu proc ji stale srovnavaji a prirazuji k nejlepsim hereckam.. Ale tak jako tak Helen to vystihla dobre..
  • Proč ji hned nenávidět? Podle prosáklých informací Kristen a Rupert spolu ani nespali a pardon ale to že se někteří radují z jejího poklesu slávy je smutné(nicméně díky této aféře se o Kristen mluví jako dlouho ne).Je mi líto těch,kteří se vyžívají v neštěstí někoho,koho nejspíš v životě neuvidí a tudíž nemají šanci je poznat,neznají okolnosti a v žádném případě nemají právo je soudit.
  • xx-paula-xx
    Myslím si, že je to taky díky tomu, že Twilight má ohromnou zásobárnou fanoušků a co člověk to názor a proto je zde tolik lidí co ji po téhle aféře opravdu nesnáší, nemluvě například o vdaných ženách s dětmi, které sice nejsou fanoušky Kristen, ale tímto se cítí být popuzeny. Navíc tím, že je obrovská hvězda tohle všechno dělá ještě horší. Hold sláva je opravdu pomíjivá a lidé mají odpovědnost nejen sami za sebe, ale i částečně za jejich fanoušky a je na ně kladeno obrovské břemeno a to je - jít vzorem - , což v tomhle případě trošku nevyšlo. Takže ačkoli Kristen není první ani poslední člověk, který se něčeho takového dopustil, má to mnohem a mnohem horší. Tím nechci ospravedlňovat to, co udělala. Rob tu opravdu neudělal nic špatného a jen se mu špatná věc stala. A nemyslím, že je to tím, že je „stráášně sladký“, spíš tím, že si ji, jak sám řekl, chtěl vzít a pár dní na to co si to lidé přečetli všude možně, se stalo to co se stalo, tím je to ranilo víc, což ovšem taky není chyba Kristen, spíš to tomu skandálu a nafouknuté bublině médií pomohlo v rozvoji. A Kristen ačkoli je mladá, udělala obrovskou hloupost, měla si to promyslet, než nažhavila to auto a odejela za ním, aspoň do hotelu a ne na veřejnosti, to byla zase její a Rupertova blbost. Toť můj krátký názor na věc.
  • Taky si myslím, že už je to trochu moc, už podvádělo tolik jiných hvězd, ale u Kristen se to teď nějak moc řeší. Asi je to kvůli Robertovi, protože je taaak strašně „sladkej" a my prostě nemůžeme uvěřit, jak mu to mohla udělat!
  • kiss.miss
    podle me už to přehanej tohle se na druhou stranu muže stát každemu že ulítne a lituje...a kristen je mi docela líto protože ji to ted podela karieru,
    • Souhlas

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit