Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ona už naozaj nie je normálna...... *12*
  • ta 3,14ča už neví,jak by se zviditelnila a učinila zajímavou.
  • Je mi líto holek, které v 21 letech musí předvádět tohle, aby si jich někdo všiml. co bude dělat za deset let...? Každopádně, jestli chtěla být originální, tak se jí bohužel ani to nepovedlo. Stačí se tak trochu podívat na některé starší videoklipy Madonny a jsme tam, kde je ona teď:-))
  • No to byla jen otazka casu kdy ukaze i vic..Jak necekane...... *6*
    • dence
      Přesně to jsem si řikal jednou to přijde
  • kozy nic moc.
    měla ještě ůkázat rozcáplej popelník. *1*
    • *1* *1* *1* *1* *1* *1* doufejme, že to příde s příštím cédéčkem
  • natalka.jarolimoKva
    jjmlik *10*
  • Chudák holka. Asi jí chybí sebeúcta... Jestli si myslí, že tím, že se bude svlékat za hromadu peněz, tak tím akorát ze sebe udělá - ehm - štětku. Oprava: ne udělá, ale udělala. Vypadá, že je zoufalá a snaží se na sebe upozornit něčím jiným než hlasem, protože si asi nevěří a myslí si, že nezpívá nejlíp. Nejspíš má problém sama se sebou (je zakomplexovaná), protože jí asi není příjemné již od dětství mít u sebe v přítomnosti tolik novinářů. Vlastně je mi jí líto. Vypadala jako skvělá holka, ale teď se spíše zdá, že jí ten šoubyznys vlezl do hlavy a začíná mít trochu sebedestruktivní sklony. Někteří skončí na drogách, jiné někdo zavraždí a ti poslední se nějak zabijí, protože jim šoubyznys sebere vše a jakmile zestárnou, již jim nebudou k užitku, hodí je k popelnicím jako nějaké staré rozbité hračky a nikdo už se na ně nedívá s žádnou úctou, protože nebudou mít už nic. Ani čest.
    • ad 2306 - dovolil bych si s Vaším názorem polemisovat. Není možné každou ženu, která odhalí intimní partie označovat za "štětku", to bycho se jich nedopočítali :-). Mnoho krásných a významných žen pózovalo např. pro play boy a nikoho to nepohoršilo. Mějte na paměti, že prsa odhalila již Josephine Bakerová či Mata Hari, přrd bezmála než 100 léty!
      Víte, ony ženy často žehrají na rovnost pohlaví, emancipaci. A když se objeví děvče, které projeví odvahu a udělá "něco" odvážného, provokativního, co udělá ženám "reklamu" (ač toto slovo bytostně nesnáším, nyní mi nic lepšího nenapadá :-() sesypou se na ní jako supové. Je v tom snad závist? Žárlivost? Nevím, to bychom se museli dotázat psychologů či sociologů.
      Každopádně je potřeba slečně držet palce, aby její "verva" vydržela a neskončila právě u drog, než-li ji předem odepsat. Tanec, zpěv a i trocha té dráždivé "tělesnosti" (samozřejmě v mezích rozumných) je podle mne právě tou nejzdravější "drogou".
      A ještě mi dovolte malou poznámku na závěr: zdaleka ne všechny celebrity kiončí předčasně a tragicky, vzpomeňme třeba Tinu Turner, Martu Kubišovou nebo Věrku Špinarovou či Petru Janů... mohl bych jmenovat donekonečna. Neházejme je do jednoho pytle, prosím.
      Ač důchodce, někdy mi připadá, že by se mladá generace měla toleranci učit (i když starší generace jsou tradičně považovány za konservativní). Ale to už jsme zase u toho házení do jednoho pytle :-)
      Takže dejme mládí zelenozu a té slečně palec nahoru, aby jí ta svěžest vydržela co nejdéle a aby také dokázala se ctí zestárnout. Někdy to není lehké a my, diváci či posluchači bychom k tomu měli být vždy nápomocni.
      Nesnažme se pro jedno obnažané prso zatratit talentované a jinak podle obrázku milé děvče.
    • lepší vyrajcovat a pohladit po srdíčku pár úchyláků supr kozinama než se futrovat koksem
      *3* *4* *5*
      ta kočina má za ušima (i jinde)
      *2* *2* *14*
  • ta holka má šťávu *8* *6* *5*
    náádherný bradavky a žádnej silikonovej šmejd *14* *14* *14*
    90 % "VIPek aMissek" se můžou jenom stydět a zahrabat, vycpat už ne, protože to by už nevoblíkly ani XXXXXL triko *2* *4* *2*
    • jseš hnusnej *12* většina missek se chová slušně a operace jim slušej,ale ty máš asi myndrák že ho máš mlýho ne?
      • XXXXXXXS *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • No tak to je upa normální,tohle přece dělají každé 21 leté "ženy" ...Měla by si zafackovat..Já bych jejími rodiči,lezu kanálem..-____-
  • Slépka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit