Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taky se mi její písničky teď líbí víc. Disney mi příjde kravina pro děti. Kdyžtak se omlouvám, ale na tom není nic špatnýho. Každá holka si projde pubertu sledováním podobných kravin. :-D Spíš jí chápu v tom, že nechce být ve 20 letech Hannah Montanou. Nahota je touhle dobou docela normální záležitost. U Lady Gaga nebo kohokoliv jiného se to tolik neřeší, protože nebyli v dětskym seriálu :-D...o tom to je. Podle mě to dělá hlavně pro peníze...je víc populární než dřív. Neřeší se počet liku a disliku, ale počet shlédnutí na youtube a to ji vydělává. Myslím, že je to chytrý, ale je na každým kam až chce pro peníze zajít. *3*
  • Upřímě písničky od Miley se mi líbí víc ted' než minule. Upřímě kdo by chtěl být na dosmrti spojovaný s Disney ? A mít nálepku "Hannah Montana ,to je Hannha já chci podpis a tričko s ní" vždy' nepřipadalo by vám to ve 20 tak nějak divné? Chce se ji odlišit to chápu ikdyž to co předvedla nijak moc nezastávám, ale je to snad její věc a bulvár se do ní ještě víc naráží. Upřímě Hannu sem neměla vůbec ráda možná pár songů, ted' se mi Miley zdá lepší ale lidi JETO VĚC NÁZORU A SE DO MĚ NEVALTE ŽE SEM VYPATLANÝ DĚCKO!
  • Rikejte si co chcete ale chovani ma jak 15 leta ... kde je sakra ta holka co byla zasnoubena a dospela ... Ale mozna to je jen jeji protest proti necemu v osobnim v zivote . Psali , ze se ji rozvadeji po druhe rodice .. Treba tak chce prejit tohle obdobi ikdyz to chovani hruza a ty novy pisnicky od ni se uz nedaji poslouchat .
  • No,tak to bylo fakt něco...hrozně se změnila a to mě dost mrzí chová se strašně....měla jsem ji moc ráda ale už nemám...je to šrětka....a chováse tak
    • at se kažný chová jak chce je to její ž4A44ivot kravko ;)
  • Měla jsem jí ráda ale tohleto co předvedla... I když podle mě dostala se na slávu jen díky tátovi. Ale ten kdo jí má rád nadále tak jim se omlouvam za kritiku. *1* *12* *11*
  • Chová se jak chlap!
  • stormgirl
    No, mě to teda ani tak moc nešokuje, protože to dneska dělá skoro každá Americká "zpěvačka". (Vystupovat polonahá, dělat "sexy" pózy, "sexy" tance, vyplazovat jazyk...), nemám to teda ráda u nikoho, a vždycky mi to připadá naprosto trapný. Ale Miley ještě k tomu vůbec neumí tančit, a vůbec nevypadá ani nepůsobí sexy! Tady je za ní člověku opravdu trapně, jak se snaží být šokující a odvázaná a sexy, ale vypadá u toho jak trapnej podvyživenej 15tiletej kluk v dámskejch bikinách... :DDD
  • Já nevím... Jsem zastánce toho, že si má každý dělat co chce a radši se zajímám o svůj život. Ale i tak se mi to zdá trošku moc :// Možná je to fakt tím, že už ji nebavilo být tou holčičkou z disney channel, ale dalo se to vyjádřit i jinak... Ale co, je to jenom její věc ;)
  • myslím,si,že pokud to nevadí jí tak vám by to mělo byt uplně jedno.Třeba je konečně sama sebou.Třeba ta sladká Miley byla jen přetvářka kterou musela předstírat kvuli své postavě 'hannah montana' a to jí měli rádi snad všichni.Jenže ted začla dělat něco co jí opravdu baví a nemusí se za nic skyrvat a najednou jí odsuzuje skoro každý.Kdyby tohle udělala KeSha nebo Lady Gaga řešil by to někdo ? né ! dělá se z toho buh ví co,protože to je Miley.BOže lidi proberte se
    • tys nečetl(a) její životopisní knížku, pak bys to všechno chápal(a)
  • Já mam Miley ráda ale tohle je podle mě moc.. nevim ale mě připadá že se snaží bejt hrozně sexy ale moc jí to nejde.. ale to je jen muj názor.. :))
    • Presne

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit