Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže ty zasranej kreté*e! A ty jseš jako co? Král světa? To ty jsi zm*d omfg!! Přestaň si hrát na borečka alpsoň to napiš bez urážek to že ho nesnašíš je tvoje věc ale psát o něj urážky nemusíš taky jsem věděla že jsi kok*t a nic ale nic jsem ti předem neříkala! -_- Díky
  • Bieber je největší blbec!!! nejvíc mě štve s tím že neustále napodobuje Michaela Jacksona!!
  • Prosim vás:)Naštvitě tuhle novou stránku.Moc se snažim jí vylepšovat pořád.A fakt moc na tom makám.Dávám do toho všechno:) Žádám vás jenom o to abyste stránku zkoukli nebo napsali koment nějákej.Omlouvám si za SPAM:)
    http://www.pandamag.8u.cz/
  • Já ho asi nikdy nepochopim, k Seleně se fakt hodí-oba jsou volové, nemuseli se rozcházet. Nechápu co tahá opice do letadla, sám je vopica a bude dělat machra
    • Víš proč se rozešli?? Selena totiž poznala že je gay.. tady máš i článek http://www.topzine.cz/justin-bieber-priznal-ze-je-gay-homosexualni-teenageri-jasaji ;))
    • Jestli proti nim něco máš, tak si to laskavě nech pro sebe!!!
      A neurážej je tu. Oba dva jsou talentovaní, úžasný a jedním slovem dokonalý! :-) I LOVE YOU, JUSTIN BIEBER AND SELENA GOMEZ :-) :D:P
  • On to ma vsecko pod palcem jsou mu vsici u prde.. dyt ma prachy,slavu atd....Ja se ani nedivim je tak rozmazlenej ze si mysli ze muze vsecko ze jako celebrita ma vstupenku kamkoliv.Nema paru co to je bejt obycejnej nebo bez prace,bez penez..a je slavnej diky tomu ze mu NEKDO udelal text a NEKDO hudbu.jen diky tem osobam je ,,hvezda,,.Muze si podat ruku s Farnou ta se taky hezky vybarvila..
  • Kdo to je? nekdo z americke superstar nebo co? ichtylek
  • Na Justinovi mi vadí jen jediná věc... neustále kopíruje Michaela Jacksona a nejen jeho... *6* Nepřijde vám divné, JB roušky, lepí si náplasti na prsty, sahá si do rozkroku, teď si pořídil opičku (MJ měl opičku Bubbles), dokonce v klipech dělá moonwalk! *8* Mohl by to být skvělý umělec, ale místo toho se z něj stává "jen" imitátor všech skvělých umělců. Ať je klidně jejich fanouškem, ale jen ať začne být konečně originální... *7*
    • Cože? LKepí si náplasti? Tančí moonwalk? Bože zpamatuj se! Sama vymysli něco originálního.
      • Víš, tohle jsou typické znaky MJ a já ti Justina neberu, ale nemusí ho kopírovat až tak do podrobna *3* *15*
  • To byly totálně gayský pohyby *1*
  • Milá LAURO
    Víš co?! POLIB SI!
    Na rozdíl od tebe on zpívat umí...
    A to, že mu tak závidíš je ubohé!
    Tak zalez do toho svého vězení a třeba se tam znič!!!!!! *16*
    • Ty si polib a nezapomeň políbit prrdel i tomu kreténovi, jemu fakt nezávidím, nechtěla bych být on/a
      já se nevychloubám, že umím zpívat, ale on zpívat rozhodně neumí
      • kiss.miss
        Jak můžeš vědět, že ona zpívat neumí? Má právo na názor a jestli se ti to nelíbí, tak zalez do svého růžového pokojíku a zaboř hlavu do Bieber polštáře, protože lidi ho kritizují a kritizovat budou. Jestli si to budeš takhle brát, tak se léta nedožiješ. A co on dokázal? Před třemi roky byl uplné kanadské nic a pomohl mu ke slávě Youtube. Hraje si na směsici Justina Timberlake a Jacksona a nemůže se rovnat nikomu. Sláva mu stoupla do hlavy jen proto, že ho žerou pubertačky s akné a brýlema.
        • AŽ DOKÁŽETE TO CO ON TAK SI TADY PAK VYSKAKUJTE!
          To fakt nevím jestli umí zpívat, ať se předvede.. Má právo na svůj názor A JÁ NEŘÍKÁM, ŽE SE JI MUSÍ JUSTIN LÍBIT! Ale proč ho musí urážet?! A NEMÁM RŮŽOVEJ POKOJ JAKO TY. A TEN POLŠTÁŘ BY SE MI LÍBIL (můžeš mi ho sehnat?! :PPP
          Dokázal toho víc, než si vůbec můžeš představit! TO JE TVŮJ PROBLÉM KDYŽ HO URÁŽÍŠ JEN PROTO ŽE NEMÁŠ SVŮJ VLASTNÍ NÁZOR.. A kdybych měla vypisovat co všechno dokázal tak jsme tu do roku 3012...
          "pomohl mu ke slávě Youtube." Hahahaha tahle věta je fakt nej tvl...
          Tak snad mu pomohl ke slávě jeho TALENT. Nemyslíš?!!
          A jasné má fanynky jen puberťačky.. http://oceanup.com/sites/default/files/images/bieberyparis%20(10).jpg?1363996008
        • To jo!
  • Já to říkám od začátku, že je to mimozemšťan, protože tohle to stvoření si hraje na zpěváka a zpívat to neumí, prostě mimoň. Já bych to nejradši svojí nenávistí zničila, nebo zavřela do vězení, konečně řekli tu správnou věc JUSTIN BIEBER JE MIMOZEMŠŤAN!!!
    No i mimizemšťani jsou hezčí a mají dobré srdce
    • ''... a mají dobré srdce'' Děláš si prd*l? Sama jsi mimozemšťanka jestli si myslíš že by mimozemšťané mohli být hezčí a měli by lepší srdce než on.. Není nikde dokázaný jestli vůbec mimozemšťané žijou tak co taky do háje řešíte. A on že nemá dobré srdce? Je vidět že jste ovládaný jenom různejma bulvárama, yy se díváte na to jak je všude napsaný že nadával sousedovi, hulil trávu, přišel pozdě na koncert, chodil po letišti bez trička atd.. Ale že by ste se taky koukli na ostatní věci co dělá? Třeba že dává miliony dolarů na charity, jezdí navštivovat školy, schází se s nemocnými dětmi a pořádá další různé dobrosrdečné akce?! Nejdřív se taky koukejte i na ostatní věci a né jenom na to co je například v Bravíčku atd. Pak teprve pi*ujte!
      Jo a nezapomeňte napsat že jsem jenom mokrá třináctka. Mimochodem je mi 15 za chvíli 16... On dokázal to co nikdo jiný na světě. Nebo snad máte nějakýho jinýho zpěváka kterýmu není ani 20 co má 6 albumů + dalších minilálně 40 písní, je nejlepších mužským umělcem 3 roky po sobě, Má více jak 37 milionů followerů na twitteru, Vyprodal MSG(největší a nejznámější hala světa) za 2 hodiny (v 16-cti letech) o rok později za půl hodiny a pak za 22 sekund?? Ano 22 sekund zatímco on si žije svůj sen, vy sedíte doma nikdo vás nezná a jen hejtujete ty co něco dokázali! Víte co palte do pi*e! #FuckHaters
      • Já Justinova fanynka nikdy nebyla a asi ani nebudu... Ale je pravda, že na něj bulvár hází věčnou špínu jako i na ostatní umělce! Lidi vzpamatujte se a nečtěte bulvár... táhnete za ním jak slepé ovce! Na JB si vážně vážím, že pomáhá a přispívá dětem... ony jsou naše budoucnost a zaslouží si to! *4*
    • *16* *16* *16* *16* Jedna věc : .........................¨¨..............................................................................¨¨...................................................................................................................................... Jsi vyjebaná holka *3*
      • No jo ty jsi taky takovej zmrrd jako Justin
        • Můžeš si myslet co chceš! ALE VŮBEC HO NEZNÁŠ!
          Tak si trhni!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          A to ty si zmrdd! Netušíš co on dokázal! A KOLIK FANOUŠKŮ ON MÁ.. Ty bys nedokázala ani polovinu toho co on! TAK ZALEZ!
          • Jo jasně já neznám jeho a ani tebe, ale právo na svůj názor mám úplně stejnej!
            A neopakuj moje výrazy!!! Nechápu jak se ho může někdo zastávat, jak kdyby vás všechny omámil nějakým lektvarem láskynebo co, že mu lezete až do prrdele
            • Máš právo na svůj názor. A JÁ TI NEŘÍKÁM ABY SI HO MĚLA RÁDA.. Ale neurážej ho! A Beliebers!!!! To že ho nemáš ráda je tvoje věc!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit