Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To nemyslíte vážně
  • podle me jsou upiři deniky super bez eleny i s ní .je to fuk .ale jde to vše do kytek první čtyři serie byli fajn ale ted je to des. *7* *4*
  • všechno musí jednou skončít *11* *11* *12*
  • nee skončí to tak že stefan je dvojnik a utopí se ve vodě a ellenu zabijíí *13* *6*
  • Jak myslíte, že se tvůrci Eleny zbaví? Nechaj jí umřít, nebo pošlou někam daleko?
    • Kai spojí Elenu s Bonie a Elena ožije, až Bonie umře,takže je teď na dlooooooouhou dobu uspaná..... *13*
    • pošlou daleko
    • uškrtí ji
  • to je supeeeer
  • Já úplně miluji The Vampire Diaries, a nejvíce zbožňuji Elenu a Damona.... Nechci aby Elena odešla... Pořád, každý den se těším na nové díly a přemýšlím jak to dopadne.... přeji si, aby Nina z toho seriálu nikdy neodešla a aby už navždy zůstala s Damonem.... DOUFÁM ŽE NINA ZMĚNÍ SVŮJ NÁZOR A ROZHODNE SE ZŮSTAT *14* *14* *14*
    • no to si asi uz nerozmysli
    • Přesně tak. Já bych byla ráda kdyby spolu Damon a Elena byli spolu i v realitě a ne že si Ian bere Nikki Reed. *10* The Vampire Diaries je jediný seriál na který se těším každý den a který mě drží při životě. Já ho zbožňuju a nechci aby skončil a když v 7 nebude Elena, Tyler, a asik ani Caroline tak to bude na pytli. *10* *10* *10* *14* *14* *14*
    • Přesně tak. Já bych byla ráda kdyby spolu Damon a Elena byli spolu i v realitě a ne že si Ian bere Nikki Reed. *10* The Vampire Diaries je jediný seriál na který se těším každý den a který mě drží při životě. Já ho zbožňuju a nechci aby skončil a když v 7 nebude Elena, Tyler, a asik ani Caroline tak to bude na pytli. *10* *10* *10* *14* *14* *14*
  • Seriál o Eleně bez Eleny??? Seriously? Jako bez budoucnosti... Car sice super ale i tak... Elena je ta ústřední postava bez ní to už nemůže být ten stejný seriál.
    • Budu ráda když Elena vypadne a ještě lépe umře.
      • celá Katherine je škoda žě umře v 5. serii *8*
    • Car neumře a je to o Stefanovi, Eleně a Damonovi. Kdo čte Stefanovi deníky ví, že to bez Eleny jde.:D
      • absolutne souhlasím *1* *3*
    • Přesně tak můj člověk *14* *14*
    • Car taky odejde :( :D Buď umře už tady v denících nebo přejde do The Originals a tam umře :/
      • Cooo??? Jak to víš????
  • Je to ten nejlepší seriál jaký jsem kdy viděla a Elena a Damon jsou nejlepší postavy a NIKDY, NIKDY nechci, aby to skončilo. NIKDY. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Napiš to ještě 10x.
  • Tak už sa to aj tak tiahne príliš dlho... Už by sa to len točilo dookola. Milujem TVD ale už to nie je aké to bývalo. *13* *13* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit