Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PAYZER FOREVER IN MY HEART.......Dan mi bude chybět a moc!!!Ale jestli je Liam šťastný tak jim to přeji.....Ale moc nevěřím že jim to dlouho vydrží je to porozchodový vztah a ty moc dlouho nevydrří...Ale aji tak přeju jim to ale bude mi to trvat než si na Sophii zvyknu protože mám radši DAN.....
  • Liam se usmívá a to je to hlavní co by mělo directioners zajímat. :) Mám Dan ráda, bude mi trošku trvat až si na ni zvyknu...ale když je Liam šťastný, jsem šťastná i já. On má právo na lásku, je to jeho rozhodnutí, jeho živt a my mu do toho kecat nemůžem ;)
  • Čau vespolek. Právě koluje mezi lidma nová možnost, jak vydělávat z domova, vhodná pro lidi, co jsou doma. Vydělávám si takto už od půlky května a je to perfektní... Milionářka přes noc se ze mě sice nestala, ale i tak jsem vděčná za každé přilepšení. Je to z návodu http://www.Recenze-Plus500.cz
  • Zajímalo by mě jestli je to ta holka co ho 22 krát odmítla... jestli jo tak je divný že ho najednou chce.. ale co když bude šťastný a ona žádná mrcha tak ji třeba jednou ráda mít budu :) ;)
  • keď ju miluje, tak s tým už nič neurobíme. ale ak je to tá, ktorá ho na strednej 22 krát odmietla, a teraz keď Liam má peňazí plnú riť sa hrá na milujúcu priateľku, tak nech sa na mňa nikto nehnevá ale mať ju rada nebudem....
  • Je mi moc líto,že Payzer už není,ale bohužel se nedá nic dělat a můžeme pouze Liamovi,jeho nové přítelkyni a Danielle přát,aby se jim dařilo a byli šťastni :)
  • Woow! Přeju mu to. Chci aby byl stastny. Tu divku neznam takze ji nemohu kritizovat ani chvalit. Ale pokud spolu chodili do skoly a znaji se dalsi dobu, myslim si ze by jim to mohlo vydrzet. Pro spoustu fanousku bude uz naporad spojovany s Danielle. Me samotnou taky sokovalo, kdyz sem se dozvedela ze s ni neni a ze Payzer neexistuje.
    Preji mu stesti a at je s novou laskou spokojeny. Totez preji i Danielle. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit