Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Byla jsem na koncertě a zpívají úžasněa bez playbacku. A toto je úžasný výkon a úžasný text písničky,který si napsali sami. Myslím,ze je blbost říkat,ze je nikdy nepotkáme,když jsem je začala poslouchat,říkala sem si to taky,ale opak je pravdou. Jsou to úžasný kluci,co opravdu dřou. MAji daleko těžší život,než vy všichni tady. Vám nepřijde dost náročné byt na turné tAk dlouho mimo domov a ještě u toho nahrávat album,točit reklamy a atd. ? A jsou moc moc vděčni a své fanoušky mají doopravdy rádi ❤️❤️ Hateri,přestante je hejtovAt,nezaslouží si to,nic vám neudělali.


    Ř
  • Panebože holky, měly byste si najít nějakej normální důvod, proč žít, než je 5 zpěváků, který nejspíš na živo ani nepotkáte a který ani neví, že existujete! *3*
  • Osobně jsme byla na koncertě a zpívali 100 % na živo a zpívat umějí. A kdo má uši jde celkem rozpoznat zpěv na živo a plaback. Pak už je to jen o tom, kdo si to přizná *4*
  • jsou super, hlavně Louisík.
  • No a co? Mě to může být u p***le víte kdo naspíval písen naživo? Všichni
    A stejně 1D sou gayové jeden větší než druhej
    • promiň ale právě si řekl/a, že být gay je něco špatnýho?? jestli jo tak mi vysvětli proč
  • Jsou úžasní a vždy zpívají suprově. Nechápu co proti nim pořád kritici mají... *3*
  • Wow naprosto DOKONALY výkon , pet andělů na podiu !!! A to doslova, zboznuju jejich zpěv , maji dokonalý hlasy , zboznuju je !!! Jsem directionerka už dlouho a vždy budu tady pro ne !!! Kritici nemají pravdu umí zpivat a navíc to dělají pro užitečnou a velkorysou věc , aby pomohli dětem ! Navždy v mém srdci a navždy důvod proč ziju !!! Xx
    • Narry
      Pravda má slova♥
  • Blyli skvělí a ty kritici až jdou do háje 1000000% *14* *14* *14*
  • Narry
    BOŽE vždy zpívají naživo!!! 1D ♥U mě vždy na 1000%,hlavně Harry a Niall to je můj anděl♥
  • Nepoužívají playback...použili ho jednou a to po tour, když měli unavený hlasy. Jinak je nepoužívaj
    • ...žejo, já si taky říkám, že je to blbost a navíc to by rovnou ty koncerty dělat nemuseli ! :´( na koncertech vždy podle mě zpívají naživo :) !!!!! *14* *14* *14*
      • jo nemusej je dělaat *1* Mmůžou rovnou zrušit celou skupinu Xd CHCI ABY 1D NEBO JB ZEMŘELI NEBO ZMIZLI A VYSTŘÍDALI JE BOB MARLEY NEBO MICHAEL JACKSON

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit