Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj moc se mi vaš film líbí chtěla bych aby vyšel další díl *14*
  • ahoj musim s vami souhlasit tenhle film je uzasnej a nekomu se muze i nusit ale ti co hlasuji by nemeli davat prednost skandalum ,ale to co ti herci dokazali vzdyt udelali na teeangry dojem a to by se melo ocenit
    .a co se tycekristen tak je dobra rob ji taky podvedl a odpustila mu to jenze ho mam taky rada ,ale je zbabelej nic proti a myslete si co chcete
    • Pattinson podvedl Stewartku? Kdy a s kym? Protože co já vím tak ho podvedla jen ona.
  • Taky jsem nějak nepochopil, proč dostal tuto anticenu. A oni argumentují, že jsou za tím skandály kolem Kristen a Roberta??? Cenu dávají za nejhorší herečku, herce a film. Proč třeba film neohodnotili, že je dobře udělaný, jak byl natočen, měli hodnotit pouze herecké výkony a ne motat tam skandály a soukromí herců. Přijde mi to hodně přitažené za vlasy...
    • Už jednou jsem psala, že tyto ceny dostávají hlavně díky hodnocení lidí. Byla jsem na tom v kině a vážně to nějak extra nebylo dala bych tomu i značku průměrný film a né velkofilm. Efekty uznám jsou skvělé, ale zbytek za moc nestojí. Ale souhlasím, že hodnotit film podle soukromý herců je dosti přehnané, jenže stejně bych to na tu zlatou malinu šoupla.
  • Tak to vážně nechápu.
    Film byl podle mě super.A znám hodně filmů které jsou o hondě horší než tenhle. *3*
  • ať si autorka Kateřina nechá vrátit školné, byly to vyhozené peníze, napsat v článku ztvárnil se s, to vyžaduje velký talent...
  • Fuck that.Nemyslím si,že by zrovna Twilight sága měla získat Anticenu,není to ten nejhorší film,spusta filmů jsou ještě horší než tohle,nojo ono je strašně lehké dát Anticenu nejpopulárnějšímu Teen filmu
    • opravdu nevim kdo tyto hodnocení udává ale z mého pohledu to není nejhorší film, čekalo na něj miliony lidí a myslím si že měl velký ohlas.Pro mnohé to bude stejně hit i když má tolik anticen
  • Nemyslim si že by zrovna tento film byl nejhorším..... Zrovna mně se líbil ze všech dílů nejvíc. Chápu že každý má svůj názor, ale měla jsem takový nutkání to sem napsat. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit