Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosím opravte si v článku chyby faktov, ktoré máte. Je ich tam celkom dosť.
  • Podle Lidky V.- to jsem jááááá :DDD -> miluju Twillight a Edwardaaaa...Je to můj miláček no prostě je hrozně sexy a sladkej :))))
    A prostě nechápu kdo může milovat Jacoba, protože EEEEdward je best forever!!!! Ouuuujeees!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4*
  • Vy z toho neděláte...to že se to líbí některým z česka ...ještě neznamená že je to tak po celém světe...Ty nominace mají svůj důvod.
  • Text Vašeho příspěvkuTo jako proč???? To jsou blbci !! *10* *10* *10*
  • Tj blbost náhodou je to skvělý filmmmmm .....
  • Twl.. Tak to mně teda nas*ali!! *10* *10* *10* *10*
  • To bude zase práce kritiků, no jo jsou to chytráci *10* *10*
  • Mě to teda nějak nepřekvapuje....role matky Kristen vážně nešla i když snahu ji neupřu.
    • nešla? však to zahrala úžastne
      • Tvůj názor.
  • Jsou to naprostí blbci.Nechápu jak můj oblíbený film mohlli dát anticenu...Musí to být nějaká blbost tenhle film zhlédlo dost lidí a všichni co znám mi říkali že to bylo super......Od dneška nevěřím Osobnostem.cz..Byla jsem nadšená jak tady dávali že Robert Pattinson se dali spolu zase s Kristen Stewart ale tohle co tu dali že anticenu pro TWILIGHT SAGU!!!!!!!!!!!!!!!!!Je dost blbý.
    *16*
    • Víš kámoško tohle není žádná twilight page tohle je prostě normální internetový informační server. Nemůžou za to co se děje jen prostě informujou lidi o tom co se děje. -_-
  • Souhlasím s vámi, tenhle film se mi zdál z celé Twilight ságy nejlepší.... vlastně, jeden z nejlepších filmů, co jsem za poslední rok viděla *3*
    • tiež si myslím... taký namakaný film som už dávno vevidela

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit