Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • WTF??? Diamonds že není hitovka?? Laskavě si někdy puste rádio, jo!?
  • Hej, cože?? Diamonds je náhodou super písnička.. slýchám ji na Óčku, na diskotéce, v rádiu... Přes původní odpor jsem si ji zamilovala taky a teď bych ji poslouchala pořád. :-p Hlavně se mi u ní perfektně přemýšlí. :-)
  • Ten kto to písal asi Rihannu fakt nenávidí..a že diamonds nie je hit ? veď každý to počúva, všade to púšťajú ,sa spamätajte a nepíšte hlúposti... *10*
  • Přesně! Album je užasné! A rozhodně je na něm hodně hitů, ikdyž musím připustit, že méně výrazných než na předešlých albech, ale i tak. Rihanna vsadila na nový styl a povedlo se! Songy Right now, jump, stay, nobody's bussines, what now, fresh out the runaway! skvělé písničky!A Diamonds, že není mega hit? *1* Vždyt je to Rihannin další number 1 singl! Jediné vcem souhlasím je, že mohla album vydat později a sing Numb s eminem je slabý, ale jinak ta recenze není pravdivá!
  • Ja teda stebou musim nesouhlasit.Ja mam Rihaniny pisnicky moc rada,ale tohle novy album me moc zklamalo. *9* Libi se mi jen pisnicky Diamonds a Lost In Paradise.Ja se opravdu tesila a dost zklamala. *13*
  • Nevím kdo tuhle hovadinu mohl napsat,ale nejspíš Rihannu nesnáší,protože Unapologetic je skvělé album.RiRi do něho dala kus sebe a to,že tady nějaký maník napíše recenzi,ještě neznamená,že si to myslí i ostatní.Všechny takovéhle weby píšou jen kritiku,ale aby sami napsali text písně a vydali album,to bych je chtěla vidět!Zajímavé je,že sem četla hodně komentářů,které označují Unapologetic za to nejlepší album od RiRi...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit