Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Selenu poslouchám skoro furt je to suprová zpvačka a herecka a ji a Justinovi to přeju *4*
  • Je krásná holka a ta afina ji moc slusi
  • Fascinuje mne, jak si někteří z normálního článku dokážou vycucat takovéhle urážky a nesmysli. Tak ty články prostě nečtěte. Jste jak ožralové na diskotéce. Vyvoláváte rvačky, protože vás to baví? Jděte se prát jinam.
  • Moc jí to sluší a mohla bych vás poprosit o hlásek na http://oriflameworldtour.com/index.php?ln=CZ&sub=3&page=1 hlasujte pro Gabrielu Jakšíkovou MOC vám předem děkuji.Gabča *15*
  • Nevím proč o ní píšete, že je to ku*va na rozdíl od Vás si alespoň v něčem zahrála, akorát jí závidíte. A ta hudba? Každý má jiný vkus tak jí nechte být, né že mě by se nějak líbila, ale nechávám si to pro sebe. A Vy už máte tři alba, já myslím, že ani jedno tak dejte pokoj.
    *16*
  • garbo
    Nechápu, co máte, vždyť jí to sluší a závist vám taky nepomůže, je to ubohé ;o)
  • Ona nevyapdá nijak extra ani normálně, natož s ofinou.
  • bude hrát v prvním filmu a už ji říkáte herečka? žádná herečka, ku*va je to *1* *1* *1* ta aby se taky vesrala úplně všude. nemůže vydělat jenom tou příšernou hudbou, ale musí točit i filmy. no fuj...
    • A ty budeš asi taky dobře vylízaná, že? :) První film? :D Jsi dobře vedle ;) .. Kurva, z čeho soudíš? U tebe nejspíš platí pravidlo "Podle sebe soudím tebe". :) Nechápu proč by se měla "vesrat" všude. Je to celebrita a celebrity si vydělávají tím, že jsou vidět a že se o nich mluvíš. :) Když o tom nevíš nic, tak tě poprosím abys držela hubu, akorát si ukázala jak jsi blbá a zabedněná. :) xoxo:*
  • Čus k čemu je vlastně ten komentář??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit