Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tej p!č! želám min. 10 rokov natvrdo a aby ju každý deň znásilňovala nejaká bachratá bravčová hlava. *11*
  • Tárají všichni, ale, aby jasně kápli božskou zda ten velrybář na motorce jel či nejel v protisměru... to je oč tu běží, dámy a pánové, (zvažte, kolik máte sami jako řidiči/čky naježděno) nebo jestli jela či nejela v protisměru Slovenka Rolinsová. Fakta a objektivní důkazy, ne úvahy ala soud dospěl k názoru... IN DUBIO PRO REO! *16*
  • Nepřeji nikomu nic zlého, ale je to podivné, když tzv.celebrity někoho zabijí (např. pan Labuda 2 lidi, Darinka a další) nebo když někdo "sakra bohatý" a opilý někoho přejede a ujede od nehody (Janoušek), tak dostanou maximálně symbolickou podmínku. Když to udělá řadový řidič, jde do vězení nebo když nedej Pánbůh pan Smetana namaluje někomu tykadla, to je teprve průšvih na kriminál.
  • To už by byl asi rasismus *1* ..................................
    [10.12.2012 23:20:37] Josef Černý: [10. prosince 2012 22:26] Josef Černý:

    Ptá se Eržika mámi: Dyk more mámo co je to ta svatební noc???Máma odpoví: To je to když ti ten tvůj Dežo strčí to svoje nejcenější tam co ty chčiješ..Eržika povídá: Ale mámo Dežo by svoje adidasky nikdy nedal do dřezu :DDD
  • Je to výsměch -ale koho volit ? - NO ? kdo to změní -komouši ? ,nebo třeba Borisek Šťastný a ODS? nebo socani ? neboKLAUN ?nebo opilec Milda NOOOOOOOOOO tak to povězte, řekněte někdo kdo jemi pade a já to nevím a chci
    jen brečet jaký jsme blbci všichni ,že jsme je nechali zobat
    hajzly zas.ra.ny
  • Dara Rolins prohlásila,že se cítí nevinná...To když sem si přečetla,tak sem myslela že se semnou něco stane!!Zabila člověka a cití se nevinná..hm dobrý no..ta je fakt marná..já už nemám slov
  • Je tohle normalní??Tak ona nejde do vězení za to,že zabila člověka,dostane jenom podmínku a vezmou jí řidičák a ona se ještě odvolá a soud jí ještě vyhoví ???To je trochu moc ne??Kam ten svět spěje fakt..Kdyby to byl normální člověk,tak jde bručet do basy raz dva...Zkur*ené celebrity už tady toho mám dost na tomhle světě !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit