Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bože taylor -_- ty si blbá/blbej ty víš nejlíp jestli je teplej že jako všichni ostatní tady,jdem directionerka a neeříkám věci o kterejch vím hov*o mneli by ste to tu vsichni skusit!!!
  • Erika578
    ten pocit hádek znám -_- už jen mezi těmahle dvěma by to mělo být normální, ale hádají se jen děti s prominutím.... je mi jen 13 ale tohle je trochu dětinské nemyslíte? Jinak jsem Directioner a myslím si, že kdyby se mu nelíbily ty tetování nechal by si dělat další a další?
  • Nechápu,proč se tady takhle zbytečně hádáte.Nechápu války mezi TWFamily a Directioners.Sama jsem Directioner,ale rozhodně nemám za potřebí se takhle pořád hádat s TWFamily.Dejte si pokoj,jsou to jenom trapný dětinský hádky *7*
    • A vyjádření k tetováním : Je to jeho dělo,takže i kdyby se potetoval celý je to pouze jeho věc,vám se to líbit nemusí ;)
  • Taylor? :DDDDD Máš ráda The Wanted? Jde to vidět:) Neschovávej se za jejich fotku . *3*
  • Je zajímavé, že jsem o tomhle nikde ještě nečetla a to mám zaručeně nej nej novinky!!! *14* *14* však ty nové fotky jsou všechny ode mě!!!!!
  • no jo to se stává teď aspoň ví že si to má příště víc přemýšlet než zas půjde a bude s chtít něco nechat vytetovat PS taky jsem TWfanmily a.)))
  • však je to buuuuzzznaaa potetovaná hnusná holčička :P *1* *1* *1* *12* *12* *12* *12*
    • Tvoje mama *3*
    • Řekla fanynka The Wanted :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD :P radši mlč jo
    • Ty seš taky hnusná a ti ::::: na tý tvojí fotce !!!!!!
    • Je vidět že jsi fanynka the wanted... *11* Já jsem directionerka a taky se ti do nich nenavážím....tak se laskavě uklidni....Miluju 1D ale sem tam si poslechnu i něco od the wanted...zbožňuju Walks like Rihanna :)
  • Já to rikam požad:blbec potetovaný
  • Chudak Harry nechteho vsichni bejt jak se asi musi citit.
    • jak pánský pohlavní orgán.. nemá si nechat kérovat blbosti od kámošu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit