Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kde jsou ty časy, kdy písničkář musel něco umět. Já vyrostl na Plíhalovi, Mertovi, Nohavicovi atd. Klusovy veršovánky jsou velmi slabé a jeho projevu se dá říkat zpěv jen s nadsázkou. Chápu, že se veze na módní protestní vlně, ovšem je spíše trapný. Ovšem moje věc to není, jestli jsou mu fanynky ochotny posílat hlasy, je to jejich obrázek... :)
  • no,ja sa tiez dost divim,ze vyhral T.Klus.ze by bol az tak vyrazny?pamatam,ze na jednom z festivalov divaci odchadzali z jeho vystupeni,pretoze to bol nudny recital.../ta Lucka vedla neho-konecne nevyretusovana fotka?-aj ked ju mam celkom rada/... *8* *1*
  • Tak to byla opravdu síla. Klus, o jehož umění zpěvu dost pochybuji, se stal slavíkem a Landa sršel na adresu diváků sprostými nadávkami. Slavíka by měl dostat člověk, jehož hlas tomuto ocenění alespoň trochu odpovídá. Klus je obyčejný písničkář s hlasem nic moc. Divím se, že byl vůbec nominován. Jsou tu jiní, kteří mají opravdový hlasový dispozice k tomuto ocenění, ať už je to Střihavka, Kolář a jiní. Proto se dává cena zlatý slavík - cena z hlasový projev zpěváka a nezlobte se na mě, ale Klus žádný hlas nemá. To co si v písničce vypovídá (ne vyzpívá) on, to by dokazála i půlka národa. Ale to už je na lidech, že mu ten hlas dali, já se jen divím, že ho vůbec nominovali. A co se týče Landy, jedním slovem ubohé. Je vidět, že zlatý slavík dost upadl stejně jako vše kolem nás.
    • magdalena.korodiova
      že tě pusa nebolí Karlosy....... klus zpivat umí je mladéj krásnej slušnéj milej do konalej talentovanej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Co to je klus a co dělá ta cikánka vedle toho člověka?
  • Klus si slavíka nezaslouží!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nenavidím Kluse!!!!!!!!!!!!!!!!§ Slavíka by si zasloužil víc Péťa Bende!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • kiss.miss
    já mu toho slavíka přeju ale na mistra Karla má ještě co dohánět...jinak je to fakt milej kluk :-)
  • je to pi-us a dlouho tady nebude na ty slavny scene at jde do hajzlu hruza *12*
  • Myslím,že na Gotta nemá.Já bych ho dal tak na třetí místo,mám ho rád,ale jsou lepší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit