Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jeto herec kterej mesobe bojacnost bojova za vsechny skoda lidi umiraji stim pocitem žese živi poulicnima zavodama upocivej pokoji paule tisi adel nahoře
  • Je škoda ,že zemřel protoze sedmý dil bude jiný ,protože umřel.
    Líbí se mi jeho filmy a nejvíce mě bavily.

    Odpočívej v pokoji Paule Walkre.

    :(
  • ze to zvlastni pocit. koukat na jeho filmy a vedet ze uz dalsi neprida. citim bolest jako by to byl muj nejblizsi pritel.Je to hrozne uz jen proto co dokazal a ze ted o sveho muze prijde jeho zena a obzvlast jeho dcera. Je to tragedie :(
  • Tohoto "kluka" jsem měl rád. I když jsem ho vlastně neznal.
    Je vždy škoda mladého života.
    Na druhou stranu by si z toho měli vzít ponaučení mnozí mladíci, kteří se dostali k drahým a silným strojům a myslí si stále, že oni jsou nade vše.
    Trochu respektu a pokory by neuškodilo.
  • *13* *9* *9* *9* je to strašná škoda,byl to nejlepší herec *9* *9* a navíc bych taky brečela kdyby mi zemřel můj kamarád :'( R.I.P *9*
  • Je ho hrozná škoda a je mi to líto :( Zbožňovala sem ho a opravdu si takto nezasloužil zemřít. Nejhorší je,když člověk odejde ze světa něčí vinou :( R.I.P obou klukům co v autě seděli. A at odpočívají v pokoji. A jak řekl Vin Diesel: "Nebe dostalo nového anděla"
  • Neskutečná bolest.Život je nefér,člověk ,který využil slávy pro dobrou věc. :/ .Kdo souhlasí lajk* ..Nezasloužil si zemřit!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit