Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hello ,i am Christie Bolt from New York Texas,i am 37 years old,i saw a comment posted by wandy brimm from Vegas, on how she was free from skin cancer with cannabis CANNABIS OIL by doctor HAKIM , i was diagnosed of HPV infections for the pass two years , i contacted wandy and she told me that this very doctor cures HPV cancer , and he also cures HIV/AIDS too, then i contacted DR.HAKIM, so he told me what to do to get healing and free from HPV , so i make provisions for the HERBAL CREAM which i used for two weeks and now just to see that the exact week which doctor hakim told me i we be healed i was felling good and healthy , my skin regained, i went for check up in the hospital and my doctor told that me that all the virus disappeared from my blood vessels and normal, then drhakim asked me to promise him that i we testify of his good herbal work to the world, so I we like you to contact him (dr.hakimherbalspellworld@gmail.com ) if you have any health issue i believe doctor hakim we help you .here is my email adress you can contact me christiebolt@hotmail.com
  • Tam bylo mnoho pochybností o vyléčení HIV AIDS, jsem taky byl pochyboval, ale teď mám věřit, že zázrak i přijaté mohou být také pomoci světu. Jmenuji se Angela můj email je angelafreeeman@gmail.com Žila jsem s touto smrtelnou chorobou více než rok, můj manžel zjistil, že jsme byli oba HIV pozitivní. Snažíme se všemi prostředky, žít svůj život navzdory této věci v našem těle je pouze tehdy, když jsme narazili na této mocné bylinkář, který ztvárnil lék. Na začátku jsme byli více skeptičtí, ale můj manžel trval na tom, dávat to zkusit, a objednali jsme si na některé ze svých bylin a během několika týdnů po ukončení procesu kvůli tomuto bylinkář, šli jsme na test, jak jsme také řekl, jsme byli ohromeni štěstí, když jsem obdržel výsledky v klinice.Míra viru v těle a upadl do několika týdnů jsme byli zcela vyléčených. Ptali jsme se rovněž, proč nepřišel na svět měl lék, a on říkal, že on dělal v roce 2011, ale byl odmítnut mezinárodní výzkumný tým.Nejdůležitější je, abyste se vyléčit, pokud se chcete dozvědět o tomto bylinkář hovoru na +2349032913215 nebo e-mailem: odincurahiv@gmail.com nebo odincurahiv@outlook.com
  • Hoj! Teď se šíří po netu a mezi lidma novinka z oblasti online výdělků, skvělé na léto, když je hodinka, dvě času. Už od začátku května si takto sama přivydělávám a penízky přibývají.. Milionářka přes noc se ze mě sice nestala, ale i tak mám radost ze snadno vydělaných kaček :-) Podívejte se na http://www.Cerna-Cervena.cz/?s=t2

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit