Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Náhodou,bych chtěla vidět Vás!
    Co,by jste dělali,kdyby se to stalo Vám!
    Je dobrej,že se tam na to podium vrátil a dokončil koncer!
  • To byl úlet jak Justin Bieber hodil šavli!!!!! *2*
  • osobnosti.cz - vy asi nemáte co dělat, že?! Když Justinovi umřel někdo blízký a nebylo mu dobře. Až někomu z redakce umře někdo blízký, tak chci video, jak excelentně odzpívá koncert před několika tisíci diváky!

    www.osobnosti.cz jsou Trapas! *3*
  • Děláte, jak kdyby se vám nikdy neudělalo zle.. A mimochodem, když už tady někdo píše mrtě článek, tak tam nepište sračky, ta písnička se jmenuje Out Of Town Girl ;)
  • Aspoň nádherně vidět, že tam zpívá minimálně a víc tam hraje ten jeho ,,podlad" :D
    • Když už tak slyšet ;)
      jedna písnička neznamená vše
  • hi mi names is selena gomez justin is dable *11*
  • Proboha, je to taky jen člověk, si uvědomte že on hodně cestuje, tancuje tam a ještě před tím prý vypil hodně mléka :D Jste fakt trapní, už ho nechte na pokoji
    • Přesně jenom mu závidíte jste fakt ulítlí a nemáte nic jiného na práci.... souhlasím se Susan nechte ho být.... *15*
  • ne ;) to nebylo na tebe, ja sem to myslela tak obecně :D:D
  • Jestli to je na mě tak jsem to nemyslela VŮBEC zle.
    Je jasné že tam nezůstane když je mu špatně. Reakce byla proti článku, ne proti němu, tak zas klid ;)
  • no a? když musíš tak musiš! proboha to to měl spolknout? jebe ti? trošku trapne ne? -.- se poserte z toho že se tam pozvracel. jak kdyby ste vy nikdy nezvraceli! ale vrátil se a oni mu to nezazlívali.
    buďte rádi že to nehodil na někoho jineho ;))
    btw nebylo to na písničku beatuy and a beat ;))
    • souhlas.. vsichni z toho delaj strašné drama.. je to jen člověk...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit