Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem o den mladší než Václav Neckář a dělal jsem muziku jako klávesák celý život.Vaška jsem měl vždycky moc rád.Přestože jsem neměl takový problém jako Vašek se zdravím, tak jsem ukončil svoji hudební dráhu v 66 letech.Myslím si, že každý by měl vědět, kdy odejít.A vůbec není pěkný pohled na stárnoucího zpěváka, který se velice snaží, ale bohužel to už opravdu nejde.To, že Vaškovi bratr pomáhá mně přijde spíš jako snaha o získání peněz a vůči Vaškovi mi to připadá nepěkné.Diváci by si měli zachovat Vaška jaký byl a ne teď, když je jasně vidět jak na tom je.Přeji Václavovi do dalších let hodně zdraví a taky pohody a odpočinku.Všechna sláva polní tráva.
  • Václave,jsem o něco málo mladší nežli Ty,ale vzpomínám když jsem byl v Pezinku na vojně a Ty s Bacily jsi tam vystupoval v letním kině,mám i Tvé LP desky a často jsem si prozpěvoval světská sláva polní tráva,chrám Svatého Víta,daktor Damdidam a mnoho dalších Tvých hezkých songů
  • Pane Vasku,jste jedinecny krasnym zpevem,mam Vas moc rada,i Vase pisnicky,co zahreji u srdce a jsou hl.Ceske...Jeste ze je technika vpred a mohu poslouchat Vase nahravky z CD apod.Jste vzorem,jak si umite byt s bratrem oba oporou,pomahate si,coz je krasne.Preji Vam,hl.kladne zdravi,at se Vam vse ok dari a mate kolem sebe lidi,co mate rad a oni Vas.Jste moje zlaticko a vzdycky uz budete,Vase pisnicky jsou nadherne,maji i smrnc...
  • děkujeme Vašku za vaši službu mnoha našim generacím. Jako Karel Gott jste nás svým nádherným kovovým hlasem provázel celý život. Přejeme Vám ještě mnoho let pokud možno v lepším zdraví.
  • Pane Vašku Neckáři velký obdiv co jste dokázal a že Vám to pořád zpívá. No co se dá dělat přeji hodně zdraví a užijte si to tak jak my když posloucháme ty vaše písničky a to mi je 61 let.
  • Nepřeji nikomu nic špatnýho je mi jeho líto k vůli jeho postižení měl jsem rád jeho písničky atd.nemusí ,ale trousit narážky na minulá léta ve kterých se vyučil hlavně,aby se tet o nej dobře postarali

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit