Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to d e b i l a ona taky
  • 100
    *6* *6*
  • Je zajimave, jak zde vsichni pisete vety typu "koho to zajima", pricemz inkriminovany clanek se behem 24 hodin dostal na prvni misto v TOP nejctenejsich. *4*
  • Koho zajímá rozcapená zlatokopka? Myslela, že si bere slepici co snáší zlatá vejce a teď zjistila, že to je jen opelichaný, uřvaný kohout, kterýho už nikde nechtějí. Co by si taky s takovým hulvátem dělali problémy. Bývalá Řepková ho pořádně oškubala a dobře udělala,aspoň zajistila děti i sebe.
  • vlaďka je kosočtverec a řepa má v palici nas áno. Přežvejklej exekutor z nich asi vymlátí solidní prachy, gratulace *5* *5* *5*
  • Co je nám po nich. Koho to zajímá.
  • A jeden, který umí jen kopat. To jsou celebrity? ha,ha......
  • Proč se berou, stejně se rozvedou.
  • Dej blbci peníze a ten začne vyvádět, že to svět neviděl...
  • Chtěl jsem to napsat také,ale již mě předběhl jiný.Jaká osobnost ?Jeden primitiv a ta děva se silikonama mě nemůže oslovit,protože já mám rád přírodu a ne umělotiny,protože moje IQ není tykev.Pro mě osobnost je Pavko,Němeček a lidé,kteří nemají prázdnou hlavu.
    • souhlas - není nad přírodní kozy, a který není dáno, ať si pěstí rozkrok - má-li na to, hravě vršek dožene *3* *14* *14*
      • Vlaďka má umělýho i poštěváka, jediná příroda s ní je análek - píchal ji kámoš z devítky (asi čtvrt roku před Řepkou), takže to mám z první ruky.
        • to tonda i parovod: Tak tohle je fakt hnusný,když se stane nehoda tak se všichni můžou podělqaat ale když by Vlaďka udělala něco pozitivního tajk byjste nikdo vůbec nereagoval *12* *16* To známe i od jiných VIP (třeba Ivet Bartošová).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit