Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přesně, máš pravdu :3 Je to od lidí hnusný, něco takovýho na twitteru rozproudit :(

    Katie :P
  • Proč sem píšeš, když ani nevíš, kdo to je?
  • Jsi v pořádku? Zabila by ses? OMG, život by šel dál děvče... Zabít se pro někoho, kdo o tobě ani neví (ne jako o fanynce, ale o osobě jemu známé), je pěkně na nic.
  • Tak tohle mě nevyděsilo, jelikož na Apríla nikomu nevěřím, ale spíš mě to naštvalo, že si lidi vymyslí takovéhle (s prominutím) píčoviny, aby někoho "pobavili". Mno, je mi těchto lidí, co tohle rozproudili, opravdu líto. Kdyby však to, že zemřel, byla pravda, tak bych se s tím asi těžko smířila... No ale nic se neděje, náš Zayn je živý a zdravý, má milé kamarády a kolegy a krásnou snoubenku a má se dobře. Co víc můžeme chtít?
  • To jsou fakt blbé Aprílové žertíky takhle mě děsit.... fuj už jsem se lekla že opravdu zemřel.... Miláček můj :) sice je na 5 místě ale stále ho miluji :) *14*
  • kdyby to byla pravda, tak se zabiju!!!
  • kdo to je proboha?????????

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit