Přejít na výpis diskuzí

David Bowie

OSOBNOST 31.12.2006 
57 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší... Za 2 dny to bude rok co je pryč. Ale pryč je jen fyzické tělo, ale jeho duše tu je, protože ji vložil do své hudby <3 RIP, a hezké narozeniny tam nahoře! Byl dokonalý a navždy bude <3
  • MaxikEla
    Ahoj naozaj mne to také mrzí ze zomrel já som ani jako nevedela ze zemrel 2016 veliká skoda ! Zjistila som to az teras je mi fakt luto , ale život sa naozaj nevrátí zpet ! Ahoj
  • Ahoj fanoušci Davida BOWIE! Chtěli bychom vás pozvat na exkluzivní předpremiéru filmu David Bowie je..., a to 2. ledna 2017 k nám do kina Dlabačov v Praze: http://bit.ly/2ghdnwG Následovat bude AFTERPARTY! Přijďte všichni, těšíme se na vás! :) Hezký Vánoce.
  • Taka skoda. Zacala som ho vnimat az teraz. Ked som bola decko som ho videla iba ako Krala skriatkov a az teraz som si vypocula jeho piesne a su naozaj uzasne :( skoda ze uz tu nie je a naozaj bol nadherny :( Najviac co ma na nom prekvapilo je to aky mal muzny hlas ktory mi vobec nepasuje k tomu utlemu telu a tak trochu zenskemu vzhladu. Posobil na mna ako gentleman a prijemny clovek a ako tak pozeram zo vsetkych tych vystrednych spevakov sa najviac dozil. 69 je pekny vek to je predsa skoro 70. Som rada ze tu bol tak dlho :)
  • Už se to nevrátí..
    Sbohem, Davídku.
    RIP
  • Ta zubatá se na přelomu roku nějak "rozjela". Napřed Lemmy a teď David. Ještě včera večer jsem si pouštěl geniálního Ziggyho Stardusta a ani ve snu by mě nenapadlo že na druhé straně zeměkoule v tu dobu z Davida vyprchává život a když jsem dnes ráno tu zprávu uslyšel z rádia bylo mě do breku.
    Tak tedy sbohem Ziggy...
    • Já taky pláču..
      Byl krásný a úžasný.
      Sbohem .. Dave.. <3 :'(
  • Nemůžu uvěřit! Před pár dny jsem tu géniovi přála k narozeninám a k novému albu a nyní? :'(
    Odpočívej v pokoji... Náš génie.. stále tě budeme milovat! ♥
    • navždy tu s námi zůstane jeho úsměv, jeho zajímavá tvář, jeho hudba..
      ...sbohem.. Dejvíku.. nezapomeneme. <3
  • Po roce opět vše nejlepší!!! BlackStar nemá chybu! *14*
  • Všechno nejlepší!!! *14*
  • Vám se líbí???vždyť je mu 67 let. A navíc je to napůl gey. Jestli nevěříte tak se podívejte na vstahy. A navíc je hnusnej!!!
    • A Vy jste jinak v pořádku?? *16* *1*
      A představte si, že mu bylo taky 69 *1*
      Až bude vám 69, tak vám to připomenu. *1*
      Ale jinak, než si myslíte. A naučte se pravopis, tupko, jinak s vámi nekamarádím *1*
      A teď vážně, jestli je někdo gay, co je vám do toho? *16*
      A ta poslední věta je ubohá, hihi. *1*
      Tak sbohem krasavice inteligentní *1*
    • Co má s jeho kariérou společného, že je, NE GAY!! ..ale bisexuál? (Jeho současný partner je krásná topmodelka, tak neremcej!) Je vidět, že vůbec nevíš o koho jde. Slyšela si vůbec jeho tvorbu? Tady se neřeší vzhled, ale talent a charisma. Tenhle člověk dokázal neskutečně moc a ovlivnil spoustu lidí.. Za celou svou kariéru stačil dobýt svět svou jedinečností a povahou. Je to jeden z nejoriginálnějších a nejlepších zpěváků vůbec a i jako herec se projevil famózně. A co, že mu je 67? Ani ty nebudeš v 67 vypadat jako sexbomba. *3* On nehledě na svůj věk nejen že vypadá dobře, ale dokáže složit pěknou písničku a úspěšně odzpívat koncert s desítkami tisíc lidí pod podiem. Což dokáže málokdo. Ale nebudu to nějak hrotit. Už jen dle tvého pravopisu je zjevný, že je ti nanejvýš 10 a i tak mi to přijde příliš napsat S ve slově vztahy. Takže si jdi poslouchat OneErection a nevyjadřuj se k umělcům o kterých nic nevíš!!!!! *16*
      • Ty lidi jsou fakt střelený, až je potkám, dostanou na budku *1* On je ano pořád krásný, zajímavý. TeReZ nemá cenu se rozčilovat. S takovýma ne. Ono je to baví.
        Měla jsem ho vždycky moc ráda. Vypadal strašně zajímavě už na pohled.A ty jeho písničky! Ten jeho hlas! Zimomriavky... *14*
        Dejve, celý svět se rozplakal..
        Už ho nikdy neuvidíme.
        RIP

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit