Přejít na výpis diskuzí

David Bowie

OSOBNOST31.12.2006 1:58
57 příspěvků

David Bowie byl britský zpěvák, herec, hudební skladatel a producent. Byl považován za průkopníka nových hudebních trendů. Od roku 1992 byla jeho manželkou modelka Iman. David Bowie zemřel ve věku 69 let na rakovinu jater, se kterou bojoval 18 měsíců.Hudební dráha PočátkySvoji hudební dráhu začal jako saxofonista ve školní kapele. Jedna školní rvačka pro něj skončila operací oka, od té doby má poškozenou zornici. Po odchodu ze střední školy pracoval jako výtvarník, hrál a nahrával s několika skupinami, ale bez úspěchu. Protože se jeho jméno ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší... Za 2 dny to bude rok co je pryč. Ale pryč je jen fyzické tělo, ale jeho duše tu je, protože ji vložil do své hudby <3 RIP, a hezké narozeniny tam nahoře! Byl dokonalý a navždy bude <3
  • MaxikEla
    Ahoj naozaj mne to také mrzí ze zomrel já som ani jako nevedela ze zemrel 2016 veliká skoda ! Zjistila som to az teras je mi fakt luto , ale život sa naozaj nevrátí zpet ! Ahoj
  • Ahoj fanoušci Davida BOWIE! Chtěli bychom vás pozvat na exkluzivní předpremiéru filmu David Bowie je..., a to 2. ledna 2017 k nám do kina Dlabačov v Praze: http://bit.ly/2ghdnwG Následovat bude AFTERPARTY! Přijďte všichni, těšíme se na vás! :) Hezký Vánoce.
  • Taka skoda. Zacala som ho vnimat az teraz. Ked som bola decko som ho videla iba ako Krala skriatkov a az teraz som si vypocula jeho piesne a su naozaj uzasne :( skoda ze uz tu nie je a naozaj bol nadherny :( Najviac co ma na nom prekvapilo je to aky mal muzny hlas ktory mi vobec nepasuje k tomu utlemu telu a tak trochu zenskemu vzhladu. Posobil na mna ako gentleman a prijemny clovek a ako tak pozeram zo vsetkych tych vystrednych spevakov sa najviac dozil. 69 je pekny vek to je predsa skoro 70. Som rada ze tu bol tak dlho :)
  • Už se to nevrátí..
    Sbohem, Davídku.
    RIP
  • Ta zubatá se na přelomu roku nějak "rozjela". Napřed Lemmy a teď David. Ještě včera večer jsem si pouštěl geniálního Ziggyho Stardusta a ani ve snu by mě nenapadlo že na druhé straně zeměkoule v tu dobu z Davida vyprchává život a když jsem dnes ráno tu zprávu uslyšel z rádia bylo mě do breku.
    Tak tedy sbohem Ziggy...
    • Já taky pláču..
      Byl krásný a úžasný.
      Sbohem .. Dave.. <3 :'(
  • Nemůžu uvěřit! Před pár dny jsem tu géniovi přála k narozeninám a k novému albu a nyní? :'(
    Odpočívej v pokoji... Náš génie.. stále tě budeme milovat! ♥
    • navždy tu s námi zůstane jeho úsměv, jeho zajímavá tvář, jeho hudba..
      ...sbohem.. Dejvíku.. nezapomeneme. <3
  • Po roce opět vše nejlepší!!! BlackStar nemá chybu! *14*
  • Všechno nejlepší!!! *14*
  • Vám se líbí???vždyť je mu 67 let. A navíc je to napůl gey. Jestli nevěříte tak se podívejte na vstahy. A navíc je hnusnej!!!
    • A Vy jste jinak v pořádku?? *16* *1*
      A představte si, že mu bylo taky 69 *1*
      Až bude vám 69, tak vám to připomenu. *1*
      Ale jinak, než si myslíte. A naučte se pravopis, tupko, jinak s vámi nekamarádím *1*
      A teď vážně, jestli je někdo gay, co je vám do toho? *16*
      A ta poslední věta je ubohá, hihi. *1*
      Tak sbohem krasavice inteligentní *1*
    • Co má s jeho kariérou společného, že je, NE GAY!! ..ale bisexuál? (Jeho současný partner je krásná topmodelka, tak neremcej!) Je vidět, že vůbec nevíš o koho jde. Slyšela si vůbec jeho tvorbu? Tady se neřeší vzhled, ale talent a charisma. Tenhle člověk dokázal neskutečně moc a ovlivnil spoustu lidí.. Za celou svou kariéru stačil dobýt svět svou jedinečností a povahou. Je to jeden z nejoriginálnějších a nejlepších zpěváků vůbec a i jako herec se projevil famózně. A co, že mu je 67? Ani ty nebudeš v 67 vypadat jako sexbomba. *3* On nehledě na svůj věk nejen že vypadá dobře, ale dokáže složit pěknou písničku a úspěšně odzpívat koncert s desítkami tisíc lidí pod podiem. Což dokáže málokdo. Ale nebudu to nějak hrotit. Už jen dle tvého pravopisu je zjevný, že je ti nanejvýš 10 a i tak mi to přijde příliš napsat S ve slově vztahy. Takže si jdi poslouchat OneErection a nevyjadřuj se k umělcům o kterých nic nevíš!!!!! *16*
      • Ty lidi jsou fakt střelený, až je potkám, dostanou na budku *1* On je ano pořád krásný, zajímavý. TeReZ nemá cenu se rozčilovat. S takovýma ne. Ono je to baví.
        Měla jsem ho vždycky moc ráda. Vypadal strašně zajímavě už na pohled.A ty jeho písničky! Ten jeho hlas! Zimomriavky... *14*
        Dejve, celý svět se rozplakal..
        Už ho nikdy neuvidíme.
        RIP

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit