Přejít na výpis diskuzí

David Bowie

OSOBNOST 31.12.2006 
57 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Srdcovka...dokonalý chlap...perfekní hlas...neskutečný textař ...MILUJU HO ♥️
  • Na něm je také úžasné to že jeho oči mají každou jinou barvu. Třeba je to znamení, že je fantastickej! Hlavně jeho Changes spolu s Butterfly Boucher!
  • Hele, co sem taháte nějakej Labyrint? To si nikdo z vás nevšiml, že na co šáhne Bowie, tak je prostě jedinečný a dokonalý? To je snad přece bez debat. A taky se mi zdá, že kdo se s Davidem pozdraví, je hodně slavnej. Režiséři, herci, zpěváci atd. A ty jeho spolupráce. Třeba Iggy Pop a Tina Turner, kterým pomohl ze dna na božský vrch a opět jsou to žijící legendy. A co teprve legendární spolupráce s Freddiem? No to se nedá ani komentovat, páč je to naprosto geniální.
  • Nikdo tu nezmińujete film Merry Christmas Mr. Lawrence což je škoda v tomhle filmu se také velmi prokázalo jeho herecké nádání které tento přitažlivý chlap má.... :D je to dobře natočený film...
  • .

    zkrátka Ziggy *1*
  • efrem

    Z filmu Labyrint

    Já ho znám hlavně z filmu Labyrint...úplně úžasnej...:)...a ten jeho hlas...:)
  • Happy Birthday!

    Vše nejlepší krásné a talentované múze jménem David Bowie....
  • zsafarikova

    .......

    Líbí se mi jeho muzika k filmu "My děti ze stanice ZOO" *4* *5* a nejradši od něj mám Station To Station,Heroes a Look Back In Anger *5*
    • zsafarikova

      Re: .......

      a málem bych zapoměla na Rebel,Rebel *1* ta taky nemá chybu *5* *5* *14*
  • fešák

    Strašně se mi líbí ten film Labirynt, je v něm strašně neodolatelný, ten jeho hlas je jako samotné kouzlo.
  • Fajn songy

    Poslední dobou mě stále víc a víc berou
    jeho letitější songy jako Space Oditty,
    Heroes,Blue Jeans a taky Ashes to Ashes.
    Je to bezva poslech a videoklipy k těmto
    songům jsou taky príma. *3* *5* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit