Přejít na výpis diskuzí

Dominika Kadlčková

OSOBNOST 31.12.2006 
118 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • babeta
    S
  • Anorexie?
  • Proč v současné době hraje v "ULICI" Adrianu úplně jiná holka než Dominika Kadločková?
    • Slyšela jsem že si řekla o hrozný peníze tak jí nova nevzala :( je to škoda ale
    • to bych taky chtela vedet,nejak mi tam nepasuje ta nova Adriana
  • Dominika Kadlčková mi přijde v pohodě. Jako jedna z mála mladých modelek si na nic nehraje, přijde mi, že to má v hlavě srovnané a že ví, co od života chce. Stojí nohama pevně na zemi a sláva ji do hlavy nestoupla. Když něco řekne, má to hlavu a patu a vždycky na mě působila dospěle. Držím jí pěsti.
  • Já jsem s ní rodina :D :P
  • gabi123

    prosim o hlas

    http://www.inparty.cz/fotocasting/l ipnik/ prosiim o hlas pro cislo 24...v te adrese ma byt lipnik dohromady, nwm cim to je,ale vzdy je tu mezera mezi l a i..ma to byt dohromady..dekuji za hlasy
    hlasujte prosim kazdy den do 9.2. moc dekuju
  • nickner

    :o)

    Dominika predtim nez zacala natacet Ulici, tak se mnou jezdila na tabory...
    • Re: :o)

      PROSIM DEJTE MI NA NI KONTAKT .
      EMAIL:ttomer@centrum.cz
      DEKUJI.
  • amanda8686

    Názor

    Mě se Dominika líbí, myslím,že je to pěkná holka. Jinak hranice mezi sebevědomím a namyšleností je velice tenká. Podle mě ona víc co chce a nepůsobí na mě hloupě ani naivně.
    A upřímně v branži jako je herectví a modeling se stud a nízké sebevědomí nenosí jelikož tak by se člověk nikam nedostal. Určitě to chce jistou dávku rvavosti a myslím,že každý kdo by se do tohoto světa dostal by si to své větší sebevědomí dříve nebo později vybudoval, protože ten tlak okolí a medií to prostě vyžaduje.
  • .....

    ahojky nejsem si jista ale myslim ze je to ona v lete jsme byli na dovoleny v jihoceskym kraji a ja jsem ji tam (asi)videla nevim jestli je to ona ale rekla bych ze je to ona kourila tam vodni dymku a byla tam s nakym klukem
    • Re: .....

      ahoj nevis kde bych moch sehnat jeji cislo??asi nn co dík *9*
    • Re: .....

      Jak vypadal tan kluk?
  • jej!

    Podívejte se na odkazy na neoficiální stránky této "krasavice". Hezká, ale ....
    Nebo se Dominika všem "líbý" fakt s tvrdym? Hahahháááááááááááááá

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit