Přejít na výpis diskuzí

Eliza Dushku

OSOBNOST 31.12.2006 
83 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Taky jí mám rád, hezká herečka a dobrá, ne jako fakt ty naše současné celebrity z Paneláku, Búrlivého Vína, Ordinacích, Ulicích, Gymplu, Cest Domu 1 - 3 a podobnej žumpe
  • Myluju j.... nadherna sexica
  • Je to moje nejlepší americká herečka. Nejlepší film s ní je Pach krve 1. :-)
  • kiss.miss
    Co jsem četla ty duchaplné diskuze, tak si myslíte jen 2.věci.
    1.Je namyšlená
    2.Neumí hrát
    Takže se na to vyjádřím.

    1.Sama o sobě tvrdí, že je sebevědomá a nebojí se říct, co si myslí. Já to u ní beru spíše jako pozitivní vlastnost. Bylo by snad lepší, kdyby naříkala, že tu roli nezvládne, nebo něco podobného, když to není pravda? Málokdy o někom píši, že závidí, ale tady se mi to tak opravdu zdá.

    2. "Slečna drsná, slečna ukřivděná" jak napsala jedna uživatelka, ale já jí viděla v jiných rolích a umí toho opravdu více. Mě se líbí jak hraje, dokonale se s její postavou sžiji a je mi líto, že poslední dobou moc nehraje.
  • Peju vsechno nejlepsi, Eliza Dushku. Miluju Ji, je to skvela herecka /a krasna/ a Celebrita. Ne jak ty nase "celebrity" z Ordinacii, VKV, Panelakov a pod. zumpy.
    PS Do pixi at tahnou soucasne "celebrity"
  • Milujem mju, nei o com
  • Všimli jste si někdy jak strašně má široký hrudník?????? *8* *1*
  • Prave sem se docetla,ze ma plastiku nosu a licni implantaty. Zajimalo by me jestli je to vazne pravda...
    • kiss.miss
      mohla by to být pravda protože podívej se jak vypada v 3 serii buffy a v dollhousu sice se člověk vyvíjí ale až takhle v obličeji bych neřekla
  • vsechno nej *3*
  • všechno nejlepší :)) <3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit