Přejít na výpis diskuzí

Elizabeth Mitchell

OSOBNOST 3.4.2007 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zlata

    podla mna bola najlepsia v lost *15* *14* *1* *1*
  • Liza

    Liza je super, nechapem ludi ktorím sa nepáci,ale nech.Len skoda ze ju nepoznám.
  • janomilka

    seriál

    Hrála ještě vražednou psychopatku v seriálu: Kauzy z Bostonu I/2 *3*
    • ladys007

      Re: seriál

      jojo taky už sem založila ten seriál tak doufám že to doplní
  • paulinek23

    Chodí teda s tím Garym ???

    Hele nevíte někdo teda jestli chodí s tím Garym Bakewellem, který s ní hrál v příběhu Lindy McCartney??? Jestli jo, tak to sem napište. Říká se, že spolu doopravdy chodí. Jo a jestli víte někdo o Garym víc, tak mi to napište na e-mail: linkinpark23@email.cz.

    Dík moc. *4*
  • Jedině Liz

    Nejkrásnější herečka, jakou znám. Má úžasný hlas a smích, a navíc hraje naprosto přirozeně, je přirozeně krásná, a ten upřímný pohled.. Prostě je to moje nejoblíbenější herečka *14* *14*
  • gabriell

    Juliet jedině

    Zatím jsem ji neviděla hrát v jiném filmu(seriálu) než Ztraceni ... Ale co se tak dívám na ty fotky, tak se líbí jen jako Juliet- je tam taková tajemná, charismatická, prostě báječná. Na fotkách třeba ze života a tak, tam už tomu chybí jakési kouzlo ... Ale jako Juliet je jedinečná !!! *14* *3*
  • Antisexuálka

    je hnusná a nesympatická
    • Re: Antisexuálka

      Si magor????? seš!!!! Nebo zajdi k očnímu!!!!! Tahle herečka je nádherná a hlavně přirozená!! Nemusí na sebe patlat tuny makeupu jak to dělají jiné holky a vypadá pořád skvěle a skvěle hraje!!! *16*
      • gabriell

        Re: Re: Antisexuálka

        S tím mohu jen souhlasit *4*
  • BLOG

    Kukněte na můj blog julietburke.blog.cz
  • Juliet!!

    Je strašně přirozená a moc sympatická!!! A doufám, že bude s Jackem!!!!V Lost ji lovuju!!! *14*
    • gabriell

      Re: Juliet!!

      Já doufám, že s ním nebude, protože Jacka nemám ráda (Je to takový ten typický krásný chlapec, co na něj ženské letí samy. To nemám ráda. Doktůrek jeden :-) To raději se Saydem, kdyby byla, to by byl dokonalý páreček:) I když se vlastně k sobě nehodí ... *1* )
  • filmografie

    Hele dejte tam * The Santa Clause 3: The Escape Clause (2006) as Mrs. Claus/Carol Calvin
    * Running Scared (2006) as Edele
    * "House M.D." (2004) as Sister Mary Augustine
    * 3: The Dale Earnhardt Story (2004 TV movie) as Teresa Earnhardt
    * "Boston Legal" (2004) as Christine Pauley
    * "The Lyon's Den" (2003) as Ariel Saxon
    * The Santa Clause 2 (2002) as Principal Carol Newman
    * "ER" (2000-01) as Dr. Kim Legaspi
    * "Time of Your Life" (1999-2000) as Ashley Holloway
    * The Linda McCartney Story (2000 TV movie) as Linda McCartney
    * Nurse Betty (2000) as Chloe Jensen
    * Frequency (2000) as Julia 'Jules' Sullivan
    * Gia (1998 TV movie) as Linda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit