Přejít na výpis diskuzí

Elton John

OSOBNOST 31.12.2006 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Peníze nejsou v životě všechno!!!!!!

  • Luky1987

    Elton John ako spevák je výborný 

  • Elton John je GAY(homosexuál).

  • Nikdo mi nedal tolik "krásy" skrze hudbu jako Elton John. Absolutně nejsem odvázanej z LGBT komunity, spíš neopak, ale Elton John je zkrátka génius a tečka. Když se mi od nějakého zpěváka či skupiny  líbí 3-4 kousky, už je pokládám za zajímavé, protože jsem v tomto dost náročný. Od Eltona bych vyjmenoval 20-25 songů které mi přijdou neskutečné. Je mi úplně fuk o čem zrovna zpívá, prostě má v genech neopakovatelnou  melodičnost. Circle of love prý složil za 25minut. Většina hvězd, a to i těch legendárních, by to nevytvořila za celý život. A je mi jedno, že ten song pojednává o kreslenejch zvířátkách od Disneye, to z té úchvatné euforické melodie mám husí kůži.

  • Elton John je síce gay no a čo ved kebyže spočítate kolko je na svete gayov tak by ste sa nedopočitali. A zoberte si že kebyže je niekto z vašich kamošov tiež gay odsudzovali by ste ho? sa uvedomte uz!!! My ostatní keby sme tím vaším kamošom posmievali sa alebo čo tiež by ste nám nadali jak psom. Tak držte hubu a klid už. Elton John nemože za to že je gay. Mali by ste ho uznavať za to aké má suprové pesnicky. Tak ja osobne vám radím vstupte sk uz konečne do toho vášho sprosteho svedomia a starajte sa v prvem rade o seba samých a až potom o druhých. Verte mi dobre vám radím a možno časom si zeberete moje slová k srdcu a porozmyslate sami nad sebou. A hlavne sa neriadte heslom "podľa seba sudim teba" tak sa to nema. A posledne čo vám poviem je to že naozaj dúfam že si tieto slová vezmete k srdcu a niečo s tým urobite. Majte sa pekne a prosim vas neberte si Eltona Johna do ust.ked uz tak len v dobrom. Precitajte si tieto povzbudive slová vzdy ked budete chcet na neho nadavať. Ahojte a zdielajte moj nazor tí ktorí ste za Eltona Johna majte sa
  • Pan muzikant, jeho songy můžu poslouchat pořád dokola a neomrzí se. Nejradši má jeho 70's ale i novější věci jsou skvělé, miluju melodické věci a to pro mě neumí nikdo líp než on, zvlášt v dnešní době by bylo záhodno vrátit melodii do hudby, ale říkejte to dnenším "umělcům", jo kdysi se aspoň uměla dělat muzika *9* *9*
  • No a co? Že je gay. Je píseň Can you feel the love tonight je opravdu nádherná. Oopravdu si zasloužila zaznít v lvím králi. *4*
  • Mě nevadí,že je Elton gay,ale nechápu,proč se před světem předvádí,že je to normální!A že vychovávají dítě,to se na mě nezlobte,ale příde mi to poněkud zvrhlé proti přírodě.Jinak muzikant je to obdivuhodný,ale mohl si s tím jeho přítelem užívat v klidu a bez předvádění vc médiích!
    • A ještě něco málo pro zamyšlení Bebel. Může ti být jedno, že Elton s Furnishem vychvávají dítě, protože je důležitější to, že ho vychovávají s láskou. Kdy už si konečně ujasníte, že gayové mají stejná práva!
      *1* *1* *1* *1*
    • Bebel jsi pomýlená, protože to není vůbec proti přírodě, že Elton vychvává s Furnishem dítě. Líbilo by se ti víc, aby to dítě vyrůstalo v děcáku nebo v nefunkční hetero rodině?
    • Nemyslím si, že se předvádí. Všude možně uvidíš akorád polonahou ženskou v podpatkách, jak se natřásá před nějakým chlapem. Toto je vzhrlost dnešního světa. Jistě, káždý má svůj názor. Však já považuji za takřka normální být této orientace. Pokud se předvádí, je možné, že chce dodat odvahu nešťastným homosexuálům, aby se nezasebevraždili, kvůli tomu, že jsou "jiní".Narodil se, tak jak se narodil a pokud si přeje vychovat dítě.. Zaplatil pořádnou sumu, díky čemuž nějaká šťastlivkyně má o práce míň, rozhodně nešetřil.
  • reakce

    Každý má právo na svůj názor.Ale nemyslím si,že by bylo nutné špinit Eltona Johna kvůli jeho homosexualitě.No tak je gay.A co?Bude levnější chleba?Přestanou dojit krávy?Nevybral si to.Je takový jaký je.A má právo na lásku.A zpěvák je to par exelans,to je beze sporu.Krásně zpívá.A doufám,že ještě dlouho bude.
  • efronstar

    Elton

    Ahoj všichni,
    at si každej o mně myslí co chce,
    ale já ma Eltna opravdu ráda a je mi jedno,
    že je jinej.Nikdo by ho neměl odsuzovat za co
    on nemůže.Nikdo není dokonalej.Každý má svou chybu, i já.Elton John má zřejmě těžkej život(kvůli jeho orientaci), ale umí s tim bojovat.

    *5* Eltne, jsi nejlepší *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit