Přejít na výpis diskuzí

Elton John

OSOBNOST 31.12.2006 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • FanClub

    Ahoj,
    milí Eltonomaniaci, mám tu pro vás adresu na Eltonův fanklub http://elton.webgarden.cz
    Je tam vše co něm potřebujete vědět a můžete se zde seznámit s jeho dalšími fanoušky. Přeji příjemný večer.
  • kisby

    Best Elton John

    Každý je nějaký..každý má svůj názor...každému se líbí něco jiného...ošklivé však je když někdo někomu něco úpírá či ho poškozuje...třeba kvůli jeho orientaci...osobní život zpěváka by sem neměl vůbec patřit! *13* *13* Četl jsem si příspěvky od nějakých slováků.... *9* Myslím že k tomu nemusím nic říkat.....Elton John je nejlepší Homosexuální zpěvák...i jeden z nejlepších zpěváků a klavíristů vůbec...moc se mi líbí jeho uvolněné a melodické skladby..Díky za něj! *14* *14* *5* *1* *1* *1* *1* *1* *4* *15* *3* *3* Vždy příjemné uvolnění!!! *1* *3* *3*
    • Re: Best Elton John

      Těžkej Pokondr má o něm hezkou písničku *1*
  • elton john

    je to výýýborný zpěvák,zpívá opravdu nádherně *3*
    a taky je strašně roztomilí,prostě ho miluujujuu *14*
    • elton john

      je elton slepej
  • Elton John

    Můžu si o životě, způsobu projevu, sexuální orientaci a jiných Eltonových odlišnostech myslet cokoli, ale kvalitu jeho hudební podoby mu upřít nelze. Za sebe jsem ho vždycky mohla a myslím si, že nejdůležitější je to, co nám dává hudebně, ne jak si žije (a s kým...). Kdyby to šlo, jakože nejde, popřála bych mu k jeho dnešním 60. narozeninám nejmíň krásný den. VP
  • Pan muzikant, jeho songy můžu poslouchat pořád dokola a neomrzí se. Nejradši má jeho 70's ale i novější věci jsou skvělé, miluju melodické věci a to pro mě neumí nikdo líp než on, zvlášt v dnešní době by bylo záhodno vrátit melodii do hudby, ale říkejte to dnenším "umělcům", jo kdysi se aspoň uměla dělat muzika *9* *9*
  • Elton

    Elton John je podle mě nejlepší zpěvák a klavírista všech dob. Má procítěný hlas a dobře nazpíval zatím každý song. Komu by pak vadilo, že je trošku jiný? Myslím, že homosexualita v dnešní doě už není žádný problém. *4* *1*
  • reakce

    Každý má právo na svůj názor.Ale nemyslím si,že by bylo nutné špinit Eltona Johna kvůli jeho homosexualitě.No tak je gay.A co?Bude levnější chleba?Přestanou dojit krávy?Nevybral si to.Je takový jaký je.A má právo na lásku.A zpěvák je to par exelans,to je beze sporu.Krásně zpívá.A doufám,že ještě dlouho bude.
  • Český koncert v ČR

    Chtěli by jste jet ba koncert Eltona v ČR? Nic není nemožné. Více na http://elton.webgarden.cz
  • Koncert

    Nahral niekto Koncert Elťa, ktorý bol vysielaný priamym prenosom zo Švajčiarska 18. novembra? A ak nahral, napálil by mi ho niekto na DVD? Samozrejme, nie zadara. Pa a zdravím všetkých fandov skvelého Elťa *5*
  • Borec

    Už to, že má rytířskej titul z něj dělá někoho. I když se někomu nelíbí jeho styl hudby, nemůže popřít jeho ohromný talent. Zpívá výborně. A to se cení! *3*
    • Re: Borec

      Zevraj ma rytiersky titul ? Zrejme k nemu prisiel nejakym omylom, alebo dakoho slusne podplatil. Nechapem, ako ho moze niekto uznavat. U nas chvala Panu Bohu nema dostatocne silny fanklub.
      • nika1979

        Re: Re: Borec

        toje něchapem těba *14* *14* *13* *13* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit