Přejít na výpis diskuzí

Elvis Presley

OSOBNOST 31.12.2006 
177 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krásný den Elvis je super a musím říct,k že mám krásnou minci Elvise v ryzím zlatě. První oficiální ražba se společností Elvis Presly Enterprises. Pecka kdo chce ukázat pošlu na whatsapp 602320367.

    Pohodový den milovníkům nesmrtelného Elvise

  • MartinDyntar

    nekorunovaný král ROCK AND ROLLU. Musím uznat byli před ním lepší černošský muzikanti, kterými se Elvis tolik inspiroval, nejen svou výraznou láskou ke křestanskému cítění v gospelu a ke country a k černošskému bluesovému cítění atd. - Little Richard a Chuck Berry a další.... dalece nadanější a schopnější muzikanti! Taková písen jako "Jailhouse Rock" nahrávala více své době než Elvisovy a jeho popularitě.

  • MartinDyntar

    To je nějaký podezřelí, ne děkuji, o korespondenci s vámi skutečně nemám zájem. Už mě dál prosím raději nepište a nesnažte se mě vubec kontaktovat.

  • MartinDyntar

    Elvis žije!!! Elvis Presley žije v srdcích nás všech s písní "Unchained Melody"!!! Navždy!!! Dobře ji předělali U2. Protože I NEED YOU LOVE!!!!!!!!!!!!!

  • Co je té life story špatné? Vše odpovídá pravdě.J.H.

  • Vážení Fandové Elvise. Fandím mu od svých 15 let.Za tu dobu jsem s ním posháněl jak u nás a hlavně ve světě mraky věcí Co ale postrádám a rád bych se zeptal na násl věc. Má někdo z Vás

    násl filmy na DVD v barvě."Love Me Tender" Jailhouse Rock" a " King Creole." ? ten první jsem našel na netu s angl.titulky,ten druhý sháním/mám jen b/w verzi/ no a s tím posl."King Creole" jsou problémy.

    Vím,že pokus obarvit ho byl. Byli tam ale problémy od vlastníků aut.práv" p.rež.Curtisse a H.B.Wallise.

    Tak nevím jak to dopado. Bral bych originály nebo asponˇ první copy. Děkuji za případné odpovědi.

    Elvisly Yours .Jaromír 76 let z Prahy 1.

    • Masja58

      Pozdravy

      Jmenuji se Masja Stokkermans, ve skutečnosti jsem se opravdu cítil přinucen kontaktovat vás po prohlédnutí vašeho profilu zde. Doufám, že můžeme mít pozitivní korespondenci a také můžeme spolupracovat? Prosím, neváhejte a ozvěte se mi na moji soukromou e-mailovou adresu [masjast58@gmail.com], kde získáte další podrobnosti.

      Masja S.

  • Bylo mi 13 a už teď vím o elvisovi co nejvíce mužů tenhle člověk me hrozné ovlivnil v dobrým mim snem je se jed podívat do memphisu na GRACELANDU dozvídat se víc a víc proste nejlepší clovek pokud chce někdo popovídat o elvisovi budu moc rada protože v ČR není moc lidi co o něm neco vím tak budu moc rada
    • Masja58

      Pozdravy

      Jmenuji se Masja Stokkermans, ve skutečnosti jsem se opravdu cítil přinucen kontaktovat vás po prohlédnutí vašeho profilu zde. Doufám, že můžeme mít pozitivní korespondenci a také můžeme spolupracovat? Prosím, neváhejte a ozvěte se mi na moji soukromou e-mailovou adresu [masjast58@gmail.com], kde získáte další podrobnosti.

      Masja S.

    • Vážená slečno.Především obdivuji to že v návalu současné Pa music jste si vybrala Elvise.

      Jestli tvrdíte,že o něm víte dost tak toho ve 13 letech,moc vědět nemůžete. Osobně se Kingem

      zabývám od svých 15 let/je mi 76/ a i když toho o něm vím hodně,zdaleka ne vše. Jestli Vám

      nevadí můj věk,mohu si s váma o něm formou mailu nebo tohoto portálu povídat.Napište,co byste

      o něm chtěla vědět. Jakou formu chcete volit češtinu nebo angl. Záleží na Vás. Elvisly yours J.H.

  • Kral rock& rollu a moc hezky chlap
  • nika1991
    Faninky milovali Elvise P. muži ne.patneři a manželové - kluci nesnašeli *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • nika1991
    *14* *14* *14* kral.rock

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit