Přejít na výpis diskuzí

Elvis Presley

OSOBNOST 31.12.2006 
177 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • elvis je skratkasuper je to idol idolov
  • Král králů

    Elvis je prostě nejlepší a vždycky bude......prodej desek hovoří o všem...a Lisa Marie je taky skvělá *14* *14*
  • I LOVE ELVIS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4*
    • Re:

      Naprosto s Tebou souhlasím. Jediný rozumný příspěvek do těchto stupidních příspěvků od idiotů. Přeji hezký den *3*
    • Re:

      jsi blba asi že nebo padla na hlavu *13* *5* *16* *5* *10* *9* taky monokl budeš mit ty elvisi už ze vydim hahahahahahahaha
      • nika1979

        Re: Re:

        proboha koho miluješ hehe he .tula *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *9* *9*
      • Re: Re:

        Jdi se vystřízlivět.Bude Ti třeba líp, už jenom proto,že jsi nic nedokázal.
        MVV *4*
        • Re: Re: Re:

          Neumíte nic z toho co uměl Elwis. Je jedničkou, kterou zůstane provždy.Ten kdo píše negativy je tupec tupý *5* miláčkem a to je slabý výraz zůstane provždy a navždy.
          • cilla

            Re: Re: Re: Re:

            To teda zůstane!!! Jak by ne. Někdo tak nezapomenutelný už tady nebude! Mysleme na Ela hlavně V DOBRÉM!!!!!!! *14* *14* *14* *4* *8*
      • Re: Re:

        Nauč se pravopis!
      • Re: Re:

        neotravuj lidi *4* *1* *1* *3* *9*
        • Re: Re: Re:

          ty kurve
  • ??

    Proč tady srovnáváte Michaela Jacksona a Elvise Presleyho? To se přece nedá srovnávat.. oba byli králové, jeden popu a druhý rock´n´rollu..
  • soliter

    Elvis

    Je součástí mého života od 12 let.Je to nejůžasnější zpěvák na světě.Ač mám i spoustu jiných oblíbených Elvis bude stále mou jedničkou.Nad každou jeho fotkou kterou kde objevím budu znova a znova v němém úžasu jak byl nádhernej.Elvis nikdy nezestárne a já si lásku k němu ponesu sebou do konce svých dnů. *14*
  • Film o Elvisovi

    Hledám možnost získat životopisný film o E.P..
  • rtc

    je to hnusnej feták!!!!je král to jo na to měl ale já ho prostě nemusim a nikd sem nemusela.říká se že je nejlepší zpěvák všech dob ale já si myslím že to je spíš michael jackson *1*
    • Re: rtc

      fetak je MJ,a jeste ke vsemu pedofil hnusnej uchyl s upadlim frnakem.ten Elvisovi nesaha ani po kotniky,tak se vspamatuj.a vubec sem nepis *13*
    • jaja31

      Re: rtc

      pokud chceš tvrdit,že byl feťák, přečti si jeho životopis a nepapouškuj nevědomé
  • Elvis Presley

    Elvis byl a bude králem rockenrolu.
    Pohledný,sympatický zpěvák,herec.
    Priscila jeho žena také hezká i
    jeho dcera.Ráda jsem ho poslouchala
    i na dále na rozhlasových vlnách,
    gramofonových deskách LP až po dnešní
    CD.Vryl se do paměti posluchačů a
    diváků.Romantické písně-balada.
    Nezapomenu! S Úctou!
    • cilla

      Re: Elvis Presley

      zajímavé *14*
  • zanesskaaaa

    Ghetto

    Zatím jsem slyšela jenom jednu písničku.. Ghetto.. a už můžu opravdu soudit, že to byl Král, tak krásnou a pravdivou písničku skládají jenom Králové.. jako Elvis a Michael.. ať oba odpočívají v pokoji..
    • Re: Ghetto

      A já jsem tu zase dlouho neviděla tak krásnej a pravdivej komentář *3*
      • je tu někdo kdo by nesrovlával elvise?

        ahoj...tak se mi zdá. že je k ničemu proknávat Elvise s někým jiným.je to diskuze o Elvisovi a ne o nějakém srovnávaní nějalých jiných Elvisem...je to trapný...Elvis je strejně nejlepší takže nevim jako co tu řešítě
    • Re: Ghetto

      Ano, Ghetto se skvělá písnička... Musím ji teĎ poslouchat pořád dokola *15*
    • Re: Ghetto

      Jestli jsi slyšela jen Ghetto (vynikající), posílám odkaz na další:
      http://www.youtube.com/wa tch?v=HZBUb0ElnNY&feature=PlayList& p=01831901E7DB2AC8&index=1&playnext =2&playnext_from=PL
      http://www.you tube.com/watch?
      http://www.youtube.com/watch?v=IQd2kCuj5Nk
  • Elvy je muj milaček!!!!nedam na něj dopustit!!! *14* *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit