Přejít na výpis diskuzí

Elvis Presley

OSOBNOST 31.12.2006 
177 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • soliter

    vysvětlení

    Silná slova nebyla myšlená na životopis Ela,ten je super.Jen před tím ses nepřiměřeně oháněl slovy,že předešlý životopis je k ,zblití'.Ne vše jde vždy hned..To víš každý nemá spisovatelský talent a pak to vypadá jak lístek vytržený ze sešitu dějepisu.Já mám moc ráda Carpenters,měli také hrozný životopis tak jsem jim ho předělala.Také trvalo než mi ho schválili,asi si musí nejdříve ověřit jestli je to vůbec pravdivé,aby nezveřejnovali nějaké bludy.Tak se měj a hodně štěstí. *5*
    • fantomas10

      Re: vysvětlení

      Jde o to, že když přece nemám spisovatelský talent, tak nepíšu ne, a když, netroufnu si na tak velké sousto. :-) Proto svých silných slov moc nelituju, protože to opravdu byla ostuda, to, co tu bylo předtím. Jinak díky za přání, tobě taky samozřejmě.
  • On byl borec.
  • Narozeniny Elvise

    Dnes by měl Elvis narozeniny. Vzpomínáme!
    • Re: Narozeniny Elvise

      Je super,že si aspoň někdo vzpomněl.A ještě mě udivuje,že si vzopmene právě holka.Díky za to
      • cilla

        Re: Re: Narozeniny Elvise

        Já jsem si na ně vzpoměla minulej rok - a to v mém oblíbeném rádiu - Frekvence 1 zahráli jednu jeho písničku!!! Asi věděli, o co frčí!!!
    • Re: Narozeniny Elvise

      Ale že mam dnes narozeniny já, na to si nikdo nevzpomene. :D
  • geniální zpěvák a nádhednej chlap *14*
  • Dnes je zase výročí Elvisova narození, tak doufám že nejsem jedinej kdo si vzpomněl. Jinak- Elvis tu moc schází, každej všední den kdy člověk potřebuje povzbudit.
  • fantomas10

    Další hrůza

    Ten životopis je k zblití. Mistře autore (tak mě napadá, mužu vás tak vubec nazvat?), co to má jako znamenat to vaše "americ." - to vám jako ani Presley nestojí za to, abyste toto slovo pořádně rozepsal? Prase! V té nemožné spleti všelijakých letopočtů aby se magor vyznal, připomíná mi to mé zápisky z biologie. Úsečné a tak zatraceně nečtivé, že i Vojnu a Mír bych dočetl rychleji. Neuvěřitelnym způsobem ste mě nakrkli s Ledgerem, ted s Presleym...co bude dál? Mercuryho radši nečtu, to už bych si asi musel hodit lano. Fujtajbl, styďte se.
  • elvis zije
  • Elvis

    Miluju Elvise!!!Je super!!!
  • 30 rokov

    bliži sa 30 rokov od smrti.
    Vzpominame *4*
  • Člověk Elvis

    Nepatřím k nejmladším,ale písně,jejich projev i Umělcův život mne k mnohému a věřím,že správnému stilu života nasměřovaly.Elvis nebyl bůh,ani nadčlověk.Byl a je to GENIUS.Ovlivnil a bude ovlivňovat svými písněmi i svým životem stále mnoho z nás.Nás,kteří,když je jim nejhůř,tak přivřou oči a zaposlouchají se do hlasu a melodií jeho písní.A kdo jeho život jenom trošku zná, tak ví, že sláva (i bohatství ) jsou řehole.Byl IDOL a pro mnohé z nás vzorem zaslouženě zůstává.
    Za svoji osobu i za mnohé generace Ti ELVISI děkuji!
    MVV *5*
    • cilla

      Re: Člověk Elvis

      Souhlas!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit